Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 11/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zróbmy krok w swoje wnętrze

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 16:57, 08/04/13Artykuł Czytelnika

tagi:relakstaniecwarsztaty

Stacja Orunia zaprasza w sobotę 27 kwietnia 2013 w godz. 11-15 na warsztat dla kobiet, na którym postaramy się wyjść poza ruchowe ramy dzięki naszej wyobraźni i rozluźnieniu. Wstęp wolny. Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 25 kwietnia 2013 roku na adres: krokwswojewnetrze@gmail.com

Zróbmy krok w swoje wnętrze
Zróbmy krok w swoje wnętrze
Fot. Agnieszka Olzacka

Fotografia 1 z 1

„Najpierw tańcz. Myśl później. Taka jest naturalna kolej rzeczy.”  Samuel Beckett

Stacja Orunia zaprasza w sobotę 27 kwietnia 2013 w godz. 11-15 na warsztat, na którym postaramy się wyjść poza ruchowe ramy dzięki naszej wyobraźni i rozluźnieniu. Posłużą nam do tego improwizacja ruchowa, taniec spontaniczny, a także techniki teatralne. Zajęcia będą podzielone na część taneczną i teatralną. Będziemy działać indywidualnie, a także w grupie. Na koniec poruszamy się (na boso!) przy muzyce wygrywanej na djembe.

Umiejętności w obu dziedzinach nie są potrzebne!

Dla Kogo?

Kobiet powyżej 18 roku życia, które czują potrzebę zwiększenia świadomości ciała i jego granic.

W czym najlepiej?

Na zajęcia weźcie nie krępujący ruchów strój. Proponujemy gołe stopy lub skarpetki, aby obuwie nie ograniczało ruchów i odczuć w stopach.

Co zyskacie dzięki warsztatom?

W czasie zajęć spróbujemy przyjrzeć się sobie i swojemu ciału m.in. poprzez intuicyjny ruch. Dzięki temu odstresujecie się i pobudzicie twórczy potencjał. Doświadczycie tego, w jaki sposób swobodny taniec może pomóc w odnalezieniu wewnętrznej harmonii..

Prowadzenie:

Kasia Krasnoborska – 23-letnia studentka Animacji Społecznej. Zajmuje się tańcem, w szczególności jazz i tańcem współczesnym. Ważne improwizacyjnie i tanecznie tematy poznawała dzięki takim osobom, jak: A. Morawiec, E. Sobiak, G. Pańtak, E. Bacon, T. Verger, R. Sedoc, L. Grabińska, D. Merda, A. Głuszczyńska czy M. Lachowicz, a także wielu anonimowym spontanicznym szaleńcom.

Agnieszka Olzacka – młodsza koleżanka ze studiów aktywna animatorka o rozmaitych zainteresowaniach, m.in. śpiew, granie na wszystkim, co może wydobyć z siebie dźwięk, ludzie i wszystko, co z nimi związane. Stara się zgłębiać techniki teatralne. Przez 2 lata byłam związana z ruchem teatralnym w różnej formie.

Wstęp wolny.

Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 25 kwietnia 2013 roku na adres:

krokwswojewnetrze@gmail.com

 

Stacja Orunia / Dworek Artura GAK

ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk

tel. 58 306 66 76 w. 37

www.gak.gda.pl

Galeria artykułu

Zróbmy krok w swoje wnętrze

Zróbmy krok w...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń