Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 16/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Podsumuj z nami rok

W środę 10 kwietnia w Gościnnej Przystani odbędzie się spotkanie podsumowujące 2012 rok. Radni Osiedla Orunia-Św. Wojciech Lipce przedstawią działania z ubiegłego roku oraz zaprezentują plany na bieżący rok. Przyjdź, oceń pracę radnych, zadaj im pytanie lub wyraź swoją opinię. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Podsumuj z nami rok
Podsumuj z nami rok
Fot. Rada Osiedla

Fotografia 1 z 1

Podsumowanie działań przez Rady Dzielnic i Osiedli jest ich obowiązkiem statutowym. Tego typu spotkanie jest idealną sytuacją, by na forum publicznym mieszkańcy pochwalili, zganili lub ocenili osoby, które podjęły się społecznej pracy na rzecz Osiedla.

Radni przedstawią pokrótce jakie kompetencje wyznacza im Statut Osiedla, czym zajmował się Zarząd i Rada Osiedla, podsumują zrealizowany w 2012 budżet oraz zaprezentują plan działania na rok bieżący(projekty, inmprezy, budżet etc.)

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Rady Osiedla, w Gościnnej Przystani (dawne Oratorium) przy ul. Gościnnej 14.

Galeria artykułu

Podsumuj z nami rok

Podsumuj z nami...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.67.24.*

19:02, 10/04/13

fajnie że jesteście i działacie.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń