Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 18/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Czy firma będzie miała prawo nie odebrać moich śmieci?

MojaOrunia.pl » FAQ » ...

 0 dodane: 14:58, 30/06/13

tagi:

Tak. Może tak się stać, jeżeli w pojemniku na odpady mokre znajdzie się na przykład szkło, tworzywa sztuczne, metal, firma będzie miała prawo nie odebrać takiego pojemnika. Jak to będzie wyglądać w praktyce?

- Pracownik firmy, która wywozi nam śmieci, będzie musiał zajrzeć do pojemnika i ocenić, czy są one posegregowane, czy też nie. Jeżeli stwierdzi, że nie są, to ich nie odbiera. Dzwoni do miasta, wchodzi ekipa od nas, która kontaktuje się właścicielem, lub zarządcą. Informujemy, że odpady nie są należycie posegregowane. Prosimy o ich posegregowanie. Dajemy pierwsze ostrzeżenie – mówi Rafał Jaworski, z gdańskiego ZDiZ.

Nie będzie marginesu błędu. Śmieci będą musiały być posegregowane należycie. Dopuszczamy jedynie włożenie śmieci mokrych do siatek. Nie muszą być to siatki biodegradalne – przypomina Katarzyna Kaczmarek, rzecznik gdańskiego ZDiZ.
+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń