Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 18/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Utrudnienia na Trakcie

 1 dodane: 17:21, 18/07/13

tagi:

Postępuje remont Traktu św. Wojciecha na odicnku Ukośna-Gościnna. Niestety, wiąże się to również z utrudnieniami dla kierowców.

Utrudnienia na Trakcie
Utrudnienia na Trakcie
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Od dzisiaj (18.7) przez 2 tygodnie trwać będą nocne utrudnienia w ruchu, związane z koniecznością regulacji urządzeń podziemnych na Trakcie Św. Wojciecha – mówi Katarzyna Kaczmarek, rzecznik gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

Mowa o odcinku Ukośna-Gościnna, gdzie od dwóch tygodni trwają już prace. Więcej o remoncie pisaliśmy tutaj.

Prace odbywać się będą codziennie, w godzinach 21.00-6.00. W czasie wykonywania prac, mogą być punktowe zawężenia jezdni, na niektórych fragmentach może również być wprowadzany ruch wahadłowy – informuje Kaczmarek.

Przedstawiciele ZDiZ podają dokładny termin zakończenia remontu Traktu św. Wojciecha na odcinku Ukośna - Gościnna: 13 października 2013. Wykonawcą jest firma Skanska. Koszt wszystkich robót – 3,1 mln złotych.

Galeria artykułu

Utrudnienia na Trakcie

Utrudnienia na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń