Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 08/12/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Dworek Artura GAK: Rusz się z kanapy! Przyjdź na Dworcową!

Spotkanie z dwiema zwyczajnie niezwykłymi podróżniczkami w Dworku Artura. Już 22 listopada.

Dworek Artura GAK: Rusz się z kanapy! Przyjdź na Dworcową!
Dworek Artura GAK: Rusz się z kanapy! Przyjdź na
Fot. Dworek Artura GAK

Fotografia 1 z 1

Dworek Artura GAK zaprasza w piątek 22 listopada na Dworcową 9 na spotkanie ze zwyczajnie niezwykłymi podróżniczki - Alicją Mojko i Magdą Łapińską. Na spotkaniu przybliżą nam swoje przygody, ukażą obrazy ze swych wędrówek i opiszą to, co spotkało je na drodze – wszystko w formie opowieści fotograficznej.

Swoją opowieść, o godzinie 18:00, przedstawi Alicja Mojko – podróżniczka po przestrzeniach teatralnych, geograficznych, poetyckich, a przede wszystkim duchowych. Znana z Teatru Snów i Teatru Lustra Strona Druga. Odwiedziła takie miejsce jak Chiny, Indie, Wietnam – oraz wiele innych krain bliskich i odległych.

Własną historię, o godzinie 19:30, opowie Magda Łapińska – kobieta w biegu, bohaterka historii o Damie w Kirgistanie. Pasjonatka aktywności wszelakich podróżująca motocyklem. Jako prowadząca profil RUSZ SIĘ Z KANAPY, aktywizuje i zachęca ludzi do uczestnictwa w różnego rodzaju projektach.

„Rusz się z kanapy” to inicjatywa która ma za zadanie pokazać ludziom, że warto działać. Promuje wszelkie aktywności i wydarzenia, które sprawią, że „ruszysz się” i zobaczysz ile można zrobić jeśli się tylko chce.

Na spotkaniu nie zabraknie refleksji, ciekawostek, a przede wszystkim historii przeżytych na własnej skórze. Wszystko doprawione pasją, chęcią ruszenia się z kanapy, by pokazać innym jak podróż może wpłynąć na nasze życie.

Rozpoczęcie spotkania o godzinie 18:00 w Dworku Artura GAK przy ul. Dworcowej 9 w Gdańsku.

Wstęp wolny.

Galeria artykułu

Dworek Artura GAK: Rusz się z kanapy! Przyjdź na Dworcową!

Dworek Artura...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń