Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 19/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Na Oruni zaroiło się od policjantów

 1 dodane: 18:09, 18/11/13

tagi:

Nawet siedmioosobowe patrole policji na Oruni - to dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców tej dzielnicy. Jest jednak i zła informacja – ta nietypowa aktywność funkcjonariuszy potrwa zaledwie kilka dni.

Na Oruni zaroiło się od policjantów
Na Oruni zaroiło się od policjantów
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

- Rzecz niespotykana. Na Małomiejskiej widziałem dzisiaj siedmiu mundurowych, patrolujących razem okolicę. Aż żałuję, że nie miałem aparatu, bo taki widok na Oruni jest czymś zupełnie wyjątkowym – napisał do nas dzisiaj (18.11) pan Marian, mieszkaniec ulicy Granitowej.

Nieco mniejsze patrole (3-4 osobowe) widziano dzisiaj także na Gościnnej i Dworcowej. - Co się dzieje? - pytają nas oruniacy. - Czy patroli będzie teraz więcej? - zastanawiają się co po niektórzy. Pojawiły się też plotki, że może na Oruni szykuje się jakaś większa akcj policji.

Okazuje się jednak, że ta wzmożona aktywność policjantów na Oruni potrwa kilka dni. Jak tłumaczy nam rzecznik Komendy Miejskiej Policji, funkcjonariusze z I Komisariatu w Gdańsku szkolą obecnie adeptów policyjnych uczelni. Stąd też wzmożone i „mieszane” patrole – doświadczeni policjanci plus przyszli stróże prawa.

Za kilka dni sytuacja powinna jednak wrócić do „normy”. Dla oruniaków, którzy często narzekają na małą liczbę policjantów w ich dzielnicy, taka wiadomość optymizmem raczej nie napawa.

Galeria artykułu

Na Oruni zaroiło się od policjantów

Na Oruni...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

83.25.76.*

20:07, 18/11/13

i tak nic nie zrobią widziałem nie raz policjantów \"małolatów\" jak się tylko przyglądali, bo byle żula się bali podejść i dalej szli,a co dopiero jakaś rozpier.....ucha, czy napad lub co kolwiek innego. I jak ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń