Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 19/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Bezpieczny Trakt Św. Wojciecha - spotkanie

 0 dodane: 15:07, 29/11/13

tagi:

Rada Osiedla Orunia-Św. Wojciech-Lipce zaprasza mieszkańców Św. Wojciecha oraz osoby zainteresowane na spotkanie w sprawie bezpieczeństwa drogowego „starego” Traktu Św. Wojciecha. Dyskusja odbędzie się  w środę 4 grudnia o 18 w Szkole Podstawowej nr 40.

„Stary” Trakt Św. Wojciecha, czyli droga wewnętrzna w Św. Wojciechu. Pomimo licznie wytyczonych przejść dla pieszych oraz ograniczenia prędkości do 40 km/h, niestety piesi nie mogą czuć się bezpiecznie. Wśród nich są dzieci zmierzające do pobliskiej Szkoły Podstawowej.

Co zrobić aby „stary” Trakt był bezpieczny dla pieszych? Jak ograniczyć zapędy kierowców, którzy niekiedy czują się jak w Monte Carlo? Jak zapobiec wypadkom?

Przyjdź w środę 4 grudnia o godzinie 18 do Szkoły Podstawowej nr 40 i zapoznaj się z projektem przygotowanym przez Dział Inżynierii Ruchu ZDiZ oraz Zarząd Osiedla. Wyraź swoją opinię i przedstaw swoje wnioski. Wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo.

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń