Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 20/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

XV Oruńska Gwiazdka z Salosem!

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 1 dodane: 10:38, 02/12/13Artykuł Czytelnika

tagi:

XV GWIAZDKA ORUŃSKA, którą organizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Orunia wraz z partnerami zapowiada się na wspaniałą imprezę.

XV Oruńska Gwiazdka z Salosem!
XV Oruńska Gwiazdka z Salosem!
Fot. lagraw&salos

Fotografia 1 z 1

Coroczny festyn „Oruńska Gwiazdka’ mający na celu rozpoczęcie przygotowań do świąt oraz tchnienie oruńskiego ducha rodziny odbędzie się w sobotę 7 grudnia 2013 roku na głównym placu naszego osiedla przy ul. Gościnnej.  Wszystko rozpoczniemy jednak o godzinie 15:00 w Stacji Orunia gdzie najmłodszych czeka wiele atrakcji związanych z Świętami Bożego Narodzenia. Po zakończonej zabawie wszyscy mieszkańcy naszej dzielnicy maja możliwość jeszcze dogłębniej poczuć ducha wspólnych Świąt i przejść z ul. Dworcowej aż do ul. Gościnnej wczuwając się w pieśni i kolędy. Na głównym placu gdzie odbędzie się wielki kiermasz świąteczny, koncert kolęd oraz wiele niespodzianek min. ciepły barszczyk ugotowany przez uczniów CKZiU nr. 2. Będziemy świadkami uroczystego zapalenia lampek, które zapoczątkuje nasze oruńskie przygotowania do rodzinnych świat. Zapaleniem choinki zajmie się gość główny oraz patron honorowy naszej imprezy Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

Gdy choinka będzie już świecić swoim światłem, tak jak rok temu będziemy mogli zachwycać się pokazem sztucznych ogni!

Gdy zakończy się ta przepiękna impreza Salos Gdańsk, zaprosi wszystkich miłośników na wspaniałe zwieńczenie tego dnia. Od godziny 19:00 na hali przy ul. Smoleńskiej w Szkole CKZiU nr.2 rozpocznie się zimowa gala, na której uroczyście zostaną otwarte największe futsalowe zawody województwa pomorskiego. Jednak, aby nie tylko kibice mieli, co oglądać Salos przygotował wiele niespodzianek. W tym min. występy najlepszego kabaretu młodego pokolenia „Kabaret Pod Napięciem” oraz utytułowanej grupy artystycznej „KS Arabeska”. Na gali zobaczymy wielu gości, wśród których znajdzie się min. patron rozgrywek mistrz boksu Dariusz Michalczewski. Dla najmłodszych także będzie niespodzianka na halę został zaproszony wraz ze swoimi śnieżynkami Św. Mikołaj, który przy choince na swoim fotelu będzie pytał się dzieci - czy były grzeczne tego roku? Na zakończenie Mikołaj będzie dla dzieci miał wiele niespodzianek. Po gali, którą otworzy pierwszym kopnięciem Prezes Salos Gdańsk, Prezes Fundacji Równe Szanse Darek Michalczewski oraz gospodarz hali Pani Dyrektor CKZiU nr. 2 Barbara Mizerska rozpoczniemy najciekawsze mecze.

Wstęp na obchody gwiazdki są bezpłatne dotyczy to również gali Salosu!

Serdecznie zapraszamy!

Galeria artykułu

XV Oruńska Gwiazdka z Salosem!

XV Oruńska...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń