Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 22/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Nabór do Świetlicy w Gościnnej Przystani

 1 dodane: 13:34, 10/01/14Artykuł Czytelnika

tagi:

Świetlica w Gościnnej Przystani (ul. Gościnna 14, dawne Oratorium) zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat z Oruni do udziału w bezpłatnych zajęciach.

 Nabór do Świetlicy w Gościnnej Przystani
Nabór do Świetlicy w Gościnnej Przystani
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

Rozpoczynamy kolejny rok pracy Świetlicy w Gościnnej Przystani.
W ubiegłym roku otaczaliśmy wsparciem i opieką grupę 24 dzieci i młodzieży z Gdańskiej Oruni. Wspólnie udało nam się zorganizować m.in. cykl zajęć artystycznych, sportowych, komputerowych oraz warsztaty profilaktyczne. Zorganizowaliśmy II Festyn Sąsiedzki oraz spektakl teatralny, pt. „Krótkie spięcie na Oruni” biorąc udział w projekcie Generacje-Kreacje. W tym roku w związku z otrzymaniem dofinansowania z Urzędu Miejskiego w Gdańsku poszerzamy grupę świetlicową do 28 dzieci i młodzieży z dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00.

Galeria artykułu

 Nabór do Świetlicy w Gościnnej Przystani

Nabór do...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń