Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 08/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Łódzka w remoncie

 1 dodane: 17:28, 21/07/14

tagi:

Już jutro rozpocznie się remont 200-metrowego odcinka ulicy Łódzkiej.

Łódzka w remoncie
Łódzka w remoncie
Fot. Internet

Fotografia 1 z 1

Kiedyś jedna z ważniejszych ulic południowego Gdańska. Teraz, za sprawą wybudowanej nieopodal alei Havla, ulica Łódzka mocno straciła na znaczeniu. Ale wciąż porusza się tutaj znaczna liczba samochodów - zmotoryzowanych mieszkańców pobliskich osiedli nie brakuje.

Ci ostatni mocno narzekali na coraz bardziej dziurawą nawierzchnię ulicy Łódzkiej. Z pewnością ucieszy ich fakt, że już jutro rusza remont fragmentu tej właśnie ulicy.

- Jutro (wtorek, 22.07) w godz. 9.00-15.00, oraz w dniach 24.07 (9.00)-25.07 (5.00) prowadzone będą roboty związane z remontem nawierzchni ulicy Łódzkiej na odcinku ok 200 metrów od ul. Przemyskiej w stronę ul. Warszawskiej - mówi Katarzyna Kaczmarek, z gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

Fragment ulicy Łódzkiej zostanie całkowicie wyłączony z ruchu z objazdem wyznaczonym na alei Havla.

Galeria artykułu

Łódzka w remoncie

Łódzka w...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

194.88.3.*

10:08, 29/07/14

Dodajmy, że nie jest to inicjatywa Miasta, ani przychylenie się do 3 lat proszenia o remont, a jest to wynik wniosku do Budżetu Obywatelskiego 2014 ;)... ...dalszy fragment ulicy został złożony we wniosku do ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/06 Wynajmę od września najchetniej rodzinie 3 pokojowe mieszkan...»

27/06 Witam, potrzebuje transportu na dowiezienie moich rodzicow j...»

22/06 Witam, Kupię kawalerkę w blokach przy Parku Oruńskim (Dia...»

17/02 cześć obywatelu Oddaję do Twojej dyspozycji fundusze inwe...»

14/02 cześć obywatelu Oddaję do Twojej dyspozycji fundusze inwe...»

• Wiecej ogłoszeń