Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 17/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Budujemy plac zabaw na Związkowej

Z radością informujemy, że jeden ze złożonych przez nas wniosków w konkursie na "Utworzenie małego placu zabaw na terenie Miasta Gdańska", otrzymał dofinansowanie.

Budujemy plac zabaw na Związkowej
Budujemy plac zabaw na Związkowej
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

Będziemy budować placyk na Związkowej, w parku za pawilonami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do grupy "Budujemy plac zabaw na Związkowej".https://www.facebook.com/groups/943887648972794/.

Tuż pod kreską jest wniosek budowy placu przy ul. Nowiny. Trzymamy kciuki! - Alternatywnie, liczymy (i lobbujemy), że mieszkańcy tej okolicy doczekają się placu ze środków przeznaczonych na rewitalizację.

Galeria artykułu

Budujemy plac zabaw na Związkowej

Budujemy plac...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń