Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 17/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Quo vadis, Gdańsku?

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację projektu „Quo vadis, Gdańsku? Mieszkańcy planują swoje miasto”

Quo vadis, Gdańsku?
Quo vadis, Gdańsku?
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

Dofinansowanie otrzymaliśmy w ramach programu dla organizacji pozarządowych "Obywatele dla Demokracji", finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W partnerstwie z Politechniką Gdańską i Sopocką Szkołą Wyższą oraz przy współpracy z Miastem Gdańsk będziemy pracować nad społecznym planowaniem przestrzeni w 4 dzielnicach Gdańska - na Oruni, Ujeścisku, we Wrzeszczu Górnym oraz Osowie. Ruszamy jesienią!

Galeria artykułu

Quo vadis, Gdańsku?

Quo vadis,...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń