Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 20/10/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wystawa malarstwa Martyny Baranowicz

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 0 dodane: 18:41, 16/12/14

tagi:malarstwoOruniaDworek Artura GAK

Zapraszamy na wernisaż wystawy Martyny Baranowicz. Wernisaż odbędzie się w środę 17 grudnia o godz. 18.00 w galerii Dworku Artura GAK.

Martyna Baranowicz, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale malarstwa.

Laureatka Grand Prix VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Malarskie­go „Zadra”, Jej wystawy indywidualne miały miejsce m.in w Warsza­wie i Sopocie.

Obecnie bierze udział w projekcie międzynarodowym „Spotkanie Obrazów” i współpracuję ze studentami z Kilonii i Poznania.

„Niezaleznie od tematu jaki podejmuję w malarstwie, tworząc sku­piam się na człowieku. Centralne, tradycyjne ujęcia portretowe i wyludnione pejzaże nie przedstawiają jednej konkretnej wizji, ich nienachalna prostota i niedopowiedzenie skłania do wieloznacz­nych odczytów. Pejzaże ukazują odległe, nierzeczywiste miejsca, a postacie z portretów mimo zwróconych w stronę widza oczu, nie patrzą na niego, zdają się być skupione na własnym wnę­trzu, lub na samym momencie patrzenia. Pastelowa, zgaszona kolorystyka wprowadza w oniryczny klimat, w którym zacierają się granice rzeczywistości.”

Wernisaż odbędzie się w środę 17 grudnia o godz. 18.00 w galerii Dworku Artura GAK.

Wystawę można oglądać do 2 stycznia 2014 od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-19.00.


Wstęp wolny


DWOREK ARTURA GAK / STACJA ORUNIA

ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk,

tel. 58 306 66 76 w. 37

www.gak.gda.plfacebook.com/StacjaOrunia

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

14/10 Oddam Pieska (suczke,kundelka)w dobre rece..Piesek jest malu...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń