Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 26/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Pięć minut dla „Gdańska Południe”

 1 dodane: 18:35, 04/11/09

tagi:BRGankietaGdańsk Południe

Biuro Rozwoju Gdańska w ramach opracowywania „Studium dzielnicy Gdańsk Południe” przygotowało dla mieszkańców kilku osiedli ankietę, tyczącą się jakości życia na tych terenach.

Pięć minut dla „Gdańska Południe”
Pięć minut dla „Gdańska Południe”
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Odpowiadać na pytania mogą osoby zamieszkałe w granicach dzielnicy „Gdańsk Południe”. Składa się na nią: Chełm, Orunia Górna, Ujeścisko, Zakoniczyn, Łostowice, Szadółki, Maćkowy, Jasień, Kiełpinek i Zabornia.

Lista niektórych pytań:

- jakie względy spowodowały, że zamieszkał/a Pan/i w dzielnicy „Gdańsk Południe”?
- jakich terenów lub budynków brakuje na Pan/i osiedlu?
- gdzie Pan/i robi najczęściej większe zakupy?
- czy mógł/a/by Pan/i zrezygnować z codziennych dojazdów do pracy własnym samochodem na rzecz dogodnej, dobrze zorganizowanej komunikacji zbiorowej, łączącej Pan/i osiedle z innymi dzielnicami Gdańska?
- jak według Pan/i powinny wyglądać tereny rekreacyjne w osiedlu, z których chętnie by Pan/i korzystał/a?

Cały kwestionariusz znaleźć można na stronie Biura Rozwoju Gdańska. Jego dokładny adres to: http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/7621/

Odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu mają posłużyć BRG do celów planistycznych i studialnych. Jak zapewniają urzędnicy tej instytucji, ankieta będzie miała realny wpływ na ich przyszłe działania w kontekście planów dla dzielnicy „Gdańsk Południe”. Może warto poświęcić jej pięć minut?

Galeria artykułu

Pięć minut dla „Gdańska Południe”

Pięć minut dla...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

22:47, 05/11/09

A czemu nie zapytają tych z Dolnej Oruni?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

 

00:05, 05/11/09

no i najlepiej niech jeszcze zapytają ile kto zarabia, czy ma oszczednosci i jakie ma cenne rzeczy w mieszkaniu/domu. Wścibskość urzędasów nie zna granic!

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

14/10 Oddam Pieska (suczke,kundelka)w dobre rece..Piesek jest malu...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń