Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 17/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Razem głośno!

 1 dodane: 12:45, 28/08/14Artykuł Czytelnika

tagi:

Projekt realizowany dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Razem cieplej, razem mądrzej, razem wyraźniej” nabiera rozpędu. (więcej o projekcie pisaliśmy tutaj - odnośnik do artykułu z czerwca)

Razem głośno!
Razem głośno!
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

Wakacyjna atmosfera to czas sprzyjający wszelkiego rodzaju aktywnościom na świeżym powietrzu, które w tym roku są wyjątkowo atrakcyjne i różnorodne. Wszystko to, dzięki nowo zakupionemu sprzętowi, który podczas organizowanych przez wychowawców i zespół wolontariuszy zabaw testowany jest pod względem jakości i różnorakich zastosowań przez naszych młodych ekspertów.

Galeria artykułu

Razem głośno!

Razem głośno!

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń