Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 12/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wystawy prac studentów i absolwentów Pracowni Grafiki Edytorskiej

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 2 dodane: 17:49, 28/04/15Artykuł Czytelnika

tagi:grafikaOruniaDworek Artura

We wtorek 5 maja 2015 o godz. 18.00 zapraszamy do Dworku Artura GAK na wernisaż wystawy prac studentów i absolwentów Pracowni Grafiki Edytorskiej. Wstęp wolny.

Plakat
Plakat
Fot. Dworek Artura GAK

Fotografia 1 z 2

Pracownię Grafiki Edytorskiej prowadzi dr hab. Grzegorz Protasiuk.

Ekspozycja obejmować będzie szeroki zakres działalności studentów: od systemów identyfikacji wizualnej, opakowań, plakatów poprzez makiety czasopism, projekty fontów, aż po unikatowe książki artystyczne.

Celem kształcenia w pracowni Grafiki edytorskiej  jest przygotowanie studentów do realizacji projektów w przestrzeni grafiki wydawniczej.

Pracownia Grafiki edytorskiej jest dedykowana studentom, którzy przeszli przez Pracownię Podstaw - Typografii i Liternictwa. W przeciwieństwie do Pracowni Liternictwa, gdzie student nabywa podstawową wiedzę z zakresu typografii, kaligrafii, historii zabytków piśmienniczo-wydawniczych, ewolucji oraz systematyki form edytorskich, realizując zadania przydzielane całej grupie studentów,  profil pracowni Grafiki Edytorskiej jest mocno zindywidualizowany. W trakcie semestru studentowi przydzielane są tematy zorientowane wokół jego konkretnych zainteresowań z uwzględnieniem preferencji, możliwości kreacyjnych i predyspozycji manualnych.

Pracownia Grafiki Edytorskiej jest pracownią dyplomową. Studenci, którzy decydują się na jej wybór, mogą realizować w niej prace licencjackie i magisterskie.

Wystawę można oglądać do 15 maja 2015 od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-19.00.

Wstęp wolny

 

DWOREK ARTURA GAK / STACJA ORUNIA

ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk

tel. 58 306 66 76 w. 37

dworekartura@gak.gda.pl

www.gak.gda.pl | facebook.com/StacjaOrunia

Galeria artykułu

Plakat

Plakat

Wystawy prac studentów i absolwentów Pracowni Grafiki Edytorskiej

Wystawy prac...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń