Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 17/04/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Festyn Sąsiedzki już w piątek. Pomożesz dzieciakom z Oruni?

 1 dodane: 14:23, 16/07/15

tagi:

Już w piątek o godzinie 16 na podwórku przy Gościnnej Przystani ruszy czwarty Festyn Sąsiedzki. Współorganizują go dzieci z lokalnej świetlicy, które przy okazji zabawy będą zbierały na półkolonie. Kto chce się dorzucić?

 Festyn Sąsiedzki już w piątek. Pomożesz dzieciakom z Oruni?
Festyn Sąsiedzki już w piątek. Pomożesz
Fot. mat. prasowe

Fotografia 1 z 1

Będą gry, zabawy, atrakcje dla najmłodszych - czwarty już Festyn Sąsiedzki tradycyjnie organizuje świetlica Gościnnej Przystani, czyli świetlica Domu Sąsiedzkiego na Oruni.

- Serdecznie zapraszamy w piątek, na godzinę 16 - mówi Dorota Przybylska, jedna z organizatorek Festynu i kierowniczka świetlicy w Gościnnej Przystani, do której chodzi ponad 20 dzieci z Oruni.

Piątkową imprezę, która potrwa do godziny 18, wsparła również grupa LOTOS. Nie tak dawno jej przedstawiciele pracowali społecznie w rejonie Domu Sąsiedzkiego i dzięki ich zaangażowaniu udało się przeprowadzić małą metamorfozę podwórka Gościnnej Przystani.

Co ważne, podczas Festynu oruńskie świetliczaki zbierać będą na półkolonie dla siebie.

W poprzedniej edycji Festynu Sąsiedzkiego wzięło udział około stu osób. Jak będzie w tym roku?

Galeria artykułu

 Festyn Sąsiedzki już w piątek. Pomożesz dzieciakom z Oruni?

Festyn...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń