Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 19/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Otwarty przegląd młodych pomorskich zespołów Gdańsk Brouhaha Festiwal

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 00:00, 04/06/09

tagi:

29 maja, godz. 20:00, STACJA ORUNIA

Otwarty przegląd młodych pomorskich zespołów Gdańsk Brouhaha Festiwal
Otwarty przegląd młodych pomorskich zespołów
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 1

Info organizatora:

5. edycja festiwalu sztuki ulicy Brouhaha Art Street Festiwal odbędzie się w dniach 24.07.2009–03.08.2009, a uczestniczyć w niej będą artyści reprezentujący ponad 20 krajów z całego świata. Festiwal to niepowtarzalna atmosfera budowana przez artystów różnych narodowości, wyznań, przedstawicieli świata teatru, tańca i muzyki.

Główną ideą festiwalu jest twórcze łącznie pasji artystycznych, aktywności młodych ludzi oraz propagowanie kultury regionalnej.

W związku z tym, ogłaszamy otwarty konkurs dla młodych zespołów muzycznych z rejonu Pomorza (szczegóły w regulaminie), w celu wyłonienia tegorocznych uczestników festiwalu.

Otwarty przegląd pod nazwą Gdańsk Brouhaha Festiwal odbędzie się 29.05.2009. Do dnia 18.05.2009 czekamy na zgłoszenia od artystów pomorskich (szczegóły w regulaminie). Nagrodą dla najlepszego zespołu wyłonionego przez Jury będzie udział w festiwalu oraz przewidziane w regulaminie inne nagrody. Swój udział w konkursie będzie miała również publiczność. Dzięki jej głosom podczas koncertu finałowego w dniu 29.05.2009 w siedzibie Stacji Orunia nagrodzony przez nią zespół otrzyma możliwość zagrania koncertu na Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę – scena alternatywna oraz darmowe studio prób na rok 2010 w siedzibie GAK.

Dane kontaktowe organizatorów:

 

Gdańsk Brouhaha Festiwal

Gdański Archipelag Kultury STACJA ORUNIA

Gdańsk ul. Dworcowa 9

Tel: (058) 306 66 76

Email: stacjaorunia@gak.gda.pl

www.gak.gda.pl

 

Galeria artykułu

Otwarty przegląd młodych pomorskich zespołów Gdańsk Brouhaha Festiwal

Otwarty...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń