Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 28/01/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wystawa fotografii Anny Bodnar

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 4 dodane: 11:44, 07/01/10

tagi:Anna BodnarGAKDworek Arturawernisażwystawafotografia

8 stycznia w Galerii Dworku Artura odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Anny Bodnar. Prace będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-18 aż do 30 stycznia.

 Wystawa fotografii Anny Bodnar
Wystawa fotografii Anny Bodnar
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 4

Anna Bodnar jest z wykształcenia filologiem oraz grafikiem komputerowym. Fotografuje od kilku lat. W marcu 2008 została członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików.

Artystka o sobie: Odkąd pamiętam interesuje mnie sztuka wizualna, gdyż często przekazuje więcej niż słowa. Przez całe życie szukałam artystycznego sposobu wyrażenia siebie. To, co robię, to moja pasja, to niechęć do „plastikowego” świata. Źródłem inspiracji jest dla mnie życie codzienne, jak również literatura piękna. Do swoich prac mam bardzo emocjonalny stosunek, ponieważ w dużej mierze wyrażają mnie samą. W swojej twórczości posługuję się fotografią oraz różnymi programami do obróbki grafiki. W pracy bardzo często wykorzystuję najtańszą, zawsze punktualną modelkę, czyli siebie. Większość moich prac jest pewnego rodzaju dialogiem wewnętrznym. Dialogiem ze swoim ciałem i seksualnością. Jest poszukiwaniem siebie w świecie nietolerancji i obłudy. Jest strachem przed przemijaniem i brakiem akceptacji. Jest poszukiwaniem „rajów utraconych” oraz obawą, że te obecne przeminą. Jest próbą zmierzenia się z tematami, które mnie przerażają. W większości zdjęć wykorzystuję swoje ciało, które jest dla mnie takim samym materiałem, jak dla malarza farby. Fotografia bardzo często jest dla mnie materiałem wyjściowym i wykorzystuję ją do kreowania własnej rzeczywistości.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Galeria Dworku Artura GAK ul. Dworcowa 9 Gdańsk.

Więcej na www.gak.gda.pl.

Galeria artykułu

 Wystawa fotografii Anny Bodnar

Wystawa...

 Wystawa fotografii Anny Bodnar

Wystawa...

 Wystawa fotografii Anny Bodnar

Wystawa...

 Wystawa fotografii Anny Bodnar

Wystawa...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

14/01 Witam. Zaopiekuje się Waszym dzieckiem od poniedziałku do...»

02/01 Szukamy osoby do dorywczej opieki nad dziećmi w wieku przed...»

02/01 Mloda i chetna na spotkania $$$ na godzinke albo lodzika. U ...»

• Wiecej ogłoszeń