Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 27/02/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Św. Wojciech się... kanalizuje

 2 dodane: 19:04, 13/02/10

tagi:Św. Wojciechkanaliza

Wiemy już kto i za ile wykona nową kanalizację deszczową dla dzielnicy Św. Wojciech.

Św. Wojciech się... kanalizuje
Św. Wojciech się... kanalizuje
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 2

W przetargu na wykonanie tej inwestycji uczestniczyło osiem firm. Zdaniem urzędników najkorzystniejszą ofertę (opiewającą na sumę 1,038 miliona złotych) przedstawił Zakład Wodno-Kanalizacyjny z Kartuz.
Realizacja inwestycji obejmie budowę kanalizacji deszczowej o łącznej długości 1106 metrów. Prace będą prowadzone w samej dzielnicy, a także na kilku odcinkach Traktu Św. Wojciecha. W kierunku Pruszcza Gdańskiego najdalej wysuniętym „przyczółkiem” tej inwestycji będzie okolica przejścia dla pieszych, w pobliżu pętli autobusowej linii 151 (przystanek Św. Wojciech).
Projekt zakłada również powstanie przepompowni melioracyjnej. Będzie ona wyposażona w elementy uzbrojenia energetycznego i sterowniczego wraz z odpowiednim zasilaniem.
Jeżeli warunki pogodowe na to pozwolą, prace rozpoczną się już w marcu. Zakończenie inwestycji zaplanowano na październik.

Galeria artykułu

Św. Wojciech się... kanalizuje

Św. Wojciech...

Św. Wojciech się... kanalizuje

Św. Wojciech...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (5)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

37.225.78.*

05:16, 25/11/23

http://autocall2.why-be.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=51740 Good day! I could have sworn I've been to this website before but after going through many of the posts I realized it's new to me. ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

188.147.12.*

02:08, 18/10/23

Good replies in return of this question with genuine arguments and describing all regarding that. http://funeraldc.com/gb/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=88577

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.225.79.*

10:43, 23/08/23

Które banki w Polsce są zagrożone upadłością? I could not refrain from commenting. Perfectly written! Kiedy sąd odmawia upadłości?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

 

22:11, 14/02/10

a mamy XXI wiek podobno

zgloś naruszenie
awatar

gosc

 

20:20, 14/02/10

Lubię pozytywne wiadomości choć mnie nie dotyczą. P.S. św. Wojciech to nie dzielnica tylko wg obecnego nazewnictwa osiedle ;)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń