Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 26/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Bezpieczeństwo na Oruni – o co powinniśmy zapytać?

 0 dodane: 21:43, 16/06/09

tagi:policja komendant bezpieczeństwo

Chcemy przeprowadzić wywiad z Karolem Łapińskim, Komendantem Policji na Oruni. Pytania będą mogli zadawać również użytkownicy portalu MojaOrunia.pl.

Nasza redakcja przygotowuje się do tego wywiadu już od dłuższego czasu. Stale poszerzamy i aktualizujemy listę pytań. Chcemy skorzystać także z Waszej pomocy – mieszkańców Oruni, Św. Wojciecha, Lipiec. Jesteście doskonale zorientowani, jakie miejsca dzielnicy są bezpieczne, a jakich najlepiej unikać, gdzie widać patrole policjantów, a gdzie stanowią one prawdziwy wyjątek.
O co więc powinniśmy w Waszym imieniu zapytać Komendanta z Oruni? Czekamy na sugestie i pytania pod adresem p.olejarczyk@mojaorunia.pl lub redakcja@mojaorunia.pl.
Pytania od użytkowników będą w wywiadzie wyróżnione i w razie chęci pomysłodawców – podpisane.
+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

14/10 Oddam Pieska (suczke,kundelka)w dobre rece..Piesek jest malu...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń