Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 12/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Co dalej z tramwajem i ulicą?

 1 dodane: 16:24, 02/03/10

tagi:UjeściskoGIKENowa Łódzkatramwajdyskusja

Tramwaj na Ujeścisko i ulica Nowa Łódzka – to jedne z ważniejszych w najbliższym czasie inwestycji dla Gdańska Południe. Co się właściwie z nimi teraz dzieje? – pytają mieszkańcy. W czwartek (04.03) doczekają się odpowiedzi.

Co dalej z tramwajem i ulicą?
Co dalej z tramwajem i ulicą?
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

A to za sprawą spotkania, specjalnie zwołanego przez Gdańskie Inwestycje Komunalne Euro 2012 (spółka powołana do realizacji inwestycji na EURO 2012). Omawiane będą właśnie te dwie inwestycje. Mieszkańcy mają dowiedzieć się szczegółów w kwestiach „co, gdzie, kiedy i za ile”. Będzie również możliwość zadania własnych pytań.
Spotkanie odbędzie się w czwartek, 4 marca 2010, o godz. 17:00 w stołówce Szkoły Podstawowej nr 8, przy ul. Dragana 2 na Chełmie (wejście do szkoły od osiedla, strona wschodnia).
W ciągu ostatnich tygodni notujemy prawdziwy wysyp podobnych konferencji zwołanych przez miasto. Spora część z nich dotyczy południowych rubieży Gdańska. Pod koniec lutego miało miejsce najbardziej burzliwe spotkanie. Dyskutowano o fabryce celulozy mającej powstać w Kokoszkach. Przez kilka godzin urzędnicy i przedstawiciele inwestora byli pod prawdziwym ostrzałem pytań mieszkańców. Spotkanie na temat tramwaju na Ujeścisko i Nowej Łódzkiej powinno mieć jednak nieco inną temperaturę dyskusji.

Galeria artykułu

Co dalej z tramwajem i ulicą?

Co dalej z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

Biedrona077

 

22:13, 02/03/10

Oby się dogadali... POWODZENIA. PS. Fabryka CELULOZY w Kokoszkach??? Chcą z Gdańska to drugie Świecie zrobić i zafundować mieszkańcom aromaterapię ?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

29/03 Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 od 01.05.2...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

24/02 ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję ...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń