Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 28/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Powitanie

 0 dodane: 11:01, 27/12/10

tagi:Blog PowitanieWolontariat

To pierwszy mój wpis na portalu Moja Orunia.PL

Niniejszym... Witam Serdecznie Wszystkich Orunian. Mam nadzieję, że będę mógł wnieść trochę własnych doświadczeń w życie naszej dzielnicy. To czym się zajmuję jakie mam zainteresowania przedstawiam w swoim prywatnym blogu

Na tym etapie nie wiem czy nie działa formularz pola dodawania zewnętrznych blogów, lub robię coś źle ale adres mojego bloga to piotrpaszkiewicz.com.

Pasjonuje mnie życie i twórczość Amadeusza Mozarta. Uwielbiam Jego muzykę, a samą osobę największego kompozytora traktuję jako swój największy autorytet który oświetla ścieżkę którą w życiu podążam.

Mamy w naszej dzielnicy przepiękny Park, i moim marzeniem jest aby już wpisany w tradycję miasta wspaniały Międzynarodowy Festiwal Mozartowski rozszerzył się w sierpniowe dni kiedy trwa w Parku Oliwskim na początek jeden lub dwa dni w naszym Parku, gdzie mogliby zagrać muzycy biorący udział w tym Festiwalu słynne dzieła Mistrza. Myślę, że można by zorganizować w te dni np występy młodzieży ze szkół muzycznych np. Gnilnej, czy naszej Oruńskiej szkoły Muzycznej im. Wieniawskiego. Którzy zagraliby dzieła inspirowane muzyką Mozarta. A najlepsze wykonania nagrodzone przez Oruńską publiczność nagrodzone występem w przedostatnim dniu Festiwalu na scenie przed Pałacem Opatów.

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

16:04, 28/12/10

i cisza u ppiotra, jednorazowy lans? :)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

 

22:55, 27/12/10

Pomysł MFM w parku dobry. A co Pan może zrobić aby wcielić go w życie?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA