Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 17/02/2019

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Jak to jest z tymi implantami stomatologicznymi w Gdańsku?

Jak to jest z tymi implantami stomatologicznymi w Gdańsku?
Jak to jest z tymi implantami stomatologicznymi w
Fot. GdanskaMamusia

Fotografia 1 z 1

Cześć wszystkim! Jako że ostatnio dość długo borykałam się z decyzją o zrobieniu implantów stomatologicznych u nas w mieście, dzielę się swoimi spostrzeżeniami, może komuś to ułatwi wybory. Zaczynamy!

Implantologia stomatologiczna to bez wątpienia najdynamiczniej rozwijająca się dziedzina stomatologii. Kiedyś implanty zębowe zarezerwowane były wyłącznie dla bardziej majętnych pacjentów, dziś pozwolić sobie na nie mogą nawet osoby o umiarkowanej sytuacji finansowej. Poza ceną zabiegu liczy się także profesjonalizm usług, a moim zdaniem doskonałą kombinację jednego i drugiego znajdą pacjenci w gdańskich gabinetach stomatologicznych.

Wszczepienie implantów zębowych nie jest z jednorazowym zabiegiem, a serią procedur rozłożonych w czasie. Jeśli zatem zdecydujesz się na taki zabieg, zaprzyjaźnisz się z danym gabinetem dentystycznym na dłużej. Dlatego też warto, podobnie jak ja, poświęcić chwilę na wybór naprawdę dobrej placówki - to kwestia pieniędzy, komfortu i twojego zdrowia.


Implanty stomatologiczne w Gdańsku

Mieszkańcy Gdańska i okolic znajdują się w bardzo komfortowej sytuacji - na terenie Gdańska zlokalizowanych jest wiele doskonałych gabinetów stomatologicznych, z których liczne oferują usługi implantologiczne. Doskonała jakość świadczonych w nich usług wynika z bezpośrednio z obecności w Gdańsku dwóch wybitnych placówek naukowych - Gdańskiej Akademii Medycznej oraz Politechniki Gdańskiej z Laboratorium Biomateriałów. Z jednej strony zapewniona jest zatem doskonale przeszkolona kadra, a z drugiej - stałe udoskonalanie systemów implantologicznych. Znajduje to bezpośrednie odbicie zarówno w doskonałej dostępności gabinetów, jak i wysokiej jakości świadczonych w nich usług.

 

Lokalizacja gabinetów stomatologicznych w Gdańsku

Podobnie jak w każdym większym mieście, także w Gdańsku z największą kumulacją gabinetów dentystycznych spotkamy się w okolicach Śródmieścia i centralnych części miasta: Przymorzu, Jasieniu, Wrzeszczu Dolnym i Górnym czy Chełmie. Z nieco mniejszą liczbą gabinetów spotkają się mieszkańcy dzielnic na obrzeżach miasta.

 

Ile kosztują implanty stomatologiczne w Gdańsku?

Z pewnością każdy pacjent, który zdecyduje się na dość kosztowną procedurę, jaką jest wstawienie implantów zębowych, przede wszystkim szukać będzie gabinetu o bardziej atrakcyjnej ofercie cenowej. W poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty wciąż najlepiej sprawdza się wędrówka od gabinetu do gabinetu i naoczna ocena standardu świadczonych usług.

Jeśli myślisz o implantach zębów, w Gdańsku musisz przygotować się na wydatek rzędu 1900 - 3200 zł za wszczepienie implantu i podobny wydatek na koronę porcelanową. Ogólna tendencja jest taka, że gabinety zlokalizowane w zachodnich dzielnicach świadczą nieco tańsze usługi w porównaniu z tymi z centrum miasta. A ostateczna cena jest wypadkową wielu czynników, m. in. rodzaju implantu i korony czy konieczności odpowiedniego postępowania przed - i pozabiegowego. W podjęciu decyzji o wyborze gabinetu stomatologicznego liczy się nie tylko cena, ale także renoma danego gabinetu. Opinii o danej placówce zaciągnąć możesz u znajomych czy też przeglądając wypowiedzi pacjentów na forach internetowych.

Dla zaintersowanych: źródło i więcej informacji o implantach w Gdańsku.

Galeria artykułu

Jak to jest z tymi implantami stomatologicznymi w Gdańsku?

Jak to jest z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

87.207.31.*

20:51, 19/08/18

mamusiakpinusia

zgloś naruszenie
awatar

gosc

94.254.138.*

23:41, 29/06/18

Szalony stomatolog dr. Korcala. Jeden z najlepszych stomatologów z jakimi miałem do czynienia. Wkręcił mi implanta jakieś 10 lat temu, za bardzo małe pieniądze. Pomimo ze trenuje „uderzane” sporty walki - ze ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

194.147.108.*

09:25, 12/07/17

Ja osobiście polecam implanty zwierzęce, wstawiłem sobie zęby guźca i wszystkie loszki na rejonie moje.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA