Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 25/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zabójstwo w Gdańsku. Podejrzany w tej sprawie zatrzymany na granicy z Ukrainą

 1 dodane: 09:21, 03/11/17

tagi:

To już piąty zatrzymany ws. zabójstwa, do którego doszło na Trakcie św. Wojciecha, w rejonie Lipiec. Z nieoficjalnych informacji wynika, że to właśnie ten mężczyzna może usłyszeć zarzut morderstwa.

 Zabójstwo w Gdańsku. Podejrzany w tej sprawie zatrzymany na granicy z Ukrainą
Zabójstwo w Gdańsku. Podejrzany w tej sprawie
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Dwa dni temu na Trakcie św. Wojciecha, w rejonie Lipiec od kilku ciosów nożem zginął 49-letni mężczyzna, obywatel Ukrainy. W związku z zabójstwem, policja zatrzymała wczoraj czterech obywateli Ukrainy. Funkcjonariusze nie przesądzali, czy wśród nich jest zabójca 49-latka.

Teraz do grona zatrzymanych dołączył kolejny obywatel Ukrainy. Mężczyzna został zatrzymany na Podkarpaciu. Próbował uciec do Ukrainy. To najprawdopodbniej on usłyszy zarzut zabójstwa. Za to przestępstwo grozi od ośmiu lat do dożywocia.

Galeria artykułu

 Zabójstwo w Gdańsku. Podejrzany w tej sprawie zatrzymany na granicy z Ukrainą

Zabójstwo w...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA