Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 23/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W niedzielę Stacja Orunia zaprasza dzieci do kina

 1 dodane: 13:02, 15/02/19

tagi:

Bilet do oruńskiej kina kosztuje tylko 5 zł. W niedzielę w Stacji Orunia dzieci będą mogły obejrzeć animowany film "O czym szumi las".

W niedzielę Stacja Orunia zaprasza dzieci do kina
W niedzielę Stacja Orunia zaprasza dzieci do kina
Fot. mat prasowe

Fotografia 1 z 1

Start seansu zaplanowano na niedzielę (17 lutego) na godzinę 11. Bilet kosztuje 5 złotych. Stacja Orunia mieści się w budynku przy ulicy Dworcowa 9.

Organizatorzy seansu opisują film "O czym szumi las" następująco:

"W lesie Huckybucky mieszkają zwierzątka różnych gatunków. Żyje im się całkiem dobrze, jednak problemem jest brutalne prawo natury. Grupa myszy zaczyna mieć dosyć nieustannego chowania się przed drapieżnikami i postanawia działać. Zwłaszcza po tym, kiedy lis Marvin usiłuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka. Sposobem na brutalne ataki ma być ustawa o życiu w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Tylko jak przekonać drapieżniki do nowej idei?

"O czym szumi las", ekranizacja książki klasyka norweskiej literatury dziecięcej, Thornbjorna Egnera, przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, w związku z czym twórcy starają się widzom oszczędzić drastycznych scen - o zjadaniu myszek przez lisa co najwyżej się mówi – widzimy raczej, że ten zabiera im ciastka".

Galeria artykułu

W niedzielę Stacja Orunia zaprasza dzieci do kina

W niedzielę...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA