Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 30/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Są nowe władze rady dzielnicy "Orunia-Św.Wojciech-Lipce"

 1 dodane: 13:24, 16/04/19

tagi:

Wiadomo, kto zasiądzie we władzach rady dzielnicy "Orunia-Św. Wojciech-Lipce". Radni podali też termin swoich dyżurów. W najbliższych tygodniach rozstrzygnie się też, na co zostanie wydany tegoroczny budżet nowo powstałej rady.

Pierwsza sesja radnych dzielnicy z Oruni, Lipiec i Św. Wojciecha
Pierwsza sesja radnych dzielnicy z Oruni, Lipiec i Św. Wojciecha
Fot. fb rady dzielnicy

Fotografia 1 z 1

W radzie dzielnicy "Orunia-Św.Wojciech-Lipce" zasiada 15 osób. Są to mieszkańcy dzielnicy, których kilka tygodni temu wybrano podczas wyborów.

Wczoraj miała miejsce inauguracyjna sesja rady dzielnicy, w której gościnnie przez chwilę brał też udział radny miasta Lech Kaźmierczyk. Radni dzielnicy wybrali ze swojego grona przewodniczących i zastępców.

Przewodniczącym Rady Dzielnicy "Orunia-Św.Wojciech-Lipce" został Bartosz Łabuda. Jego zastępcą - Wojciech Kolesiński.

Przewodniczącym zarządu Rady Dzielnicy "Orunia-Św. Wojciech-Lipce" została Agnieszka Bartków. Jej zastępcą - Mateusz Korsztun.

Do zarządu wszedł także Patryk Sikora.

Radni ogłosili również terminy swoich dyżurów. Odbywać się one będą w każdą środę o godzinie 18 w Gościnnej Przystani (Gościnna 14), a także w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 18 w Szkole Podstawowej nr 40 (Stroma 19).

W najbliższych tygodniach tygodniach rozstrzygnie się też, na co zostanie wydany tegoroczny budżet nowopowstałej rady. Jest to około 250 tys. zł. Pieniądze, które pochodzą z budżetu miasta, mogą zostać wydane na określone potrzeby dzielnicy. Radni zapewniają, że ws. budżetu będą konsultować się z mieszkańcami dzielnicy.

Galeria artykułu

Pierwsza sesja radnych dzielnicy z Oruni, Lipiec i Św. Wojciecha

Pierwsza sesja...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.64.53.*

18:00, 30/04/19

Jaki jest podział zadań pomiędzy Radą dzielnicy a zarządem Rady dzielnicy? Kto za co odpowiada?? Czy mógłby ktoś odpowiedzieć? Po co taki podział??

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA