Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 23/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Politycy Wiosny chcą wyświetlić film Sekielskiego na oruńskiej rezydencji abp Głódzia

 1 dodane: 14:54, 13/05/19

tagi:

Dokument, w którym przedstawiono przypadki wykorzystywania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne, ma zostać dzisiaj wyświetlony na płocie prywatnej rezydencji abp Głódzia.

Abp Sławoj Leszek Głódź
Abp Sławoj Leszek Głódź
Fot. public domain wikipedia

Fotografia 1 z 1

Akcję organizują politycy Wiosny.

W komunikacie do mediów czytamy: ""W ostatnią sobotę premierę miał film Tomasza Sekielskiego “Tylko nie mów nikomu”, o pladze pedofilii w polskim Kościele. Abp Sławoj Leszek Głódź zapytany o reakcje Kościoła odpowiedział, że “nie ogląda byle czego”. Wiosna uważa inaczej. To nie jest byle co. Ten film to świadectwo ofiar pedofilii, którym abp. Głódź składał hołd".

Projekcja ma rozpocząć się dzisiaj o godzinie 21. Rezydencja abp Głódzia mieści się na ulicy Brzegi, tuż obok kościoła św. Ignacego.

Galeria artykułu

Abp Sławoj Leszek Głódź

Abp Sławoj...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

77.252.44.*

12:57, 14/05/19

Głudź ma wbite tak jak proboszcz jednej i drugiej parafii. To co Słomiński i Dukiewicz robili to powinno być w filmie. Opiekun ministrantów Leszek B kilka lat w więzieniu za kontakty seksualne to jest kryminał. ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.47.198.*

20:38, 13/05/19

drogi gosciu58 za duzo błedów po pierwsze Orunia jest brudna brzydka i zaniedbana po drugie nie pałac tylko dawnw budynki szkolne z murem pruskim a po trzecie ten facet jest ssakiem

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.64.58.*

19:45, 13/05/19

wstyd mi że na naszej pięknej dzielnicy jest pałac tego gada

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA