Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 08/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Utrudnienia na Trakcie św. Wojciecha

 1 dodane: 09:02, 14/07/19

tagi:

Już jutro na 40-metrowym odcinku Traktu św. Wojciecha (niedaleko Zaroślaka i tamtejszej stacji paliw) zostanie zwężona droga. Nowa organizacja ruchu potrwa do 26 lipca.

Utrudnienia na Trakcie św. Wojciecha
Utrudnienia na Trakcie św. Wojciecha
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Zmiany na odcinku Traktu św. Wojciecha rozpoczną się już jutro (15 lipca).

- Na 40-metrowym odcinku Traktu św. Wojciecha w pobliżu stacji paliw nastąpi zawężenie drogi. W obu kierunkach kierowcy będą mogli poruszać się po jednym pasie jezdni. Taka organizacja ruchu potrwa do 26 lipca - informują urzędnicy.

Galeria artykułu

Utrudnienia na Trakcie św. Wojciecha

Utrudnienia na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

37.47.197.*

11:27, 15/07/19

Jest bardzo niebezpiecznie na przejściach dla pieszych w rejonie Gościnnej ,następne przejście to do parku gdy światła się zmieniają z zielonym dla pieszych wielu kierowców przyspiesza i przejeżdża już na ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA