Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Południe Gdańska. Policja szuka właściciela znalezionych pieniędzy

 1 dodane: 15:17, 01/12/20

tagi:

Mężczyzna znalazł pieniądze na wysokości budynku Porębskiego 37. Sporą ilość gotówki zaniósł na komisariat na ulicy Platynowej. Policjanci szukają właściciela.

Południe Gdańska. Policja szuka właściciela znalezionych pieniędzy
Południe Gdańska. Policja szuka właściciela
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

27 listopada mężczyzna pojawił się na komisariacie ze znalezioną gotówką. Na ten moment policji nie udało się ustalić właściciela znalezionych pieniędzy.

Funkcjonariusze proszą właściciela o kontakt z Komisariatem nr 1 w Gdańsku. - Właściciel musi podać kwotę, która została zgubiona oraz nominały banknotów lub inne szczegóły - podkreśla rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Mariusz Chrzanowski.

 

Galeria artykułu

Południe Gdańska. Policja szuka właściciela znalezionych pieniędzy

Południe...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA