Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 29/10/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Czwarta odsłona cyklu „Czas na wiedzę”

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 16:13, 09/09/09

tagi:

17 września o godzinie 15:00 rozpocznie się czwarte już spotkanie projektu „Czas na wiedzę”. Dyskutanci będą zastanawiać się, jak uchronić dzieci przed alkoholem, narkotykami i przemocą w szkole.

Czwarta odsłona cyklu „Czas na wiedzę”
Czwarta odsłona cyklu „Czas na wiedzę”
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Na spotkaniu pojawią się policjanci z I Komisariatu na Oruni oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wziąć udział w dyskusji może każdy zainteresowany.
Miejscem spotkania będzie Środowiskowy Dom Samopomocy przy ulicy Nowiny 7.
Przewidziany jest również poczęstunek z pizzerii Carolla.
To już czwarta odsłona projektu „Czas na wiedzę”. Na pierwszym spotkaniu policjanci tłumaczyli, jak najlepiej ochronić się przed złodziejami. Kolejna dyskusja dotyczyła bezpieczeństwa dzieci podczas wakacji. W sierpniu rozmawiano na temat metod zabezpieczania się przed działalnością oszustów.

Galeria artykułu

Czwarta odsłona cyklu „Czas na wiedzę”

Czwarta odsłona...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA