Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 15/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ludzie z pomysłem poszukiwani

 1 dodane: 19:56, 05/06/13

tagi:

Mieszkańcy Oruni, ale także Stogów, Brzeźna, Nowego Portu, Siedlec, okolic ulicy Robotniczej, gdyńskich Kosynierów i Jana z Kolna mają szansę współtworzyć projekt „Zrozumieć Sierpień”. Muszą tylko...

Ludzie z pomysłem poszukiwani
Ludzie z pomysłem poszukiwani
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

- Szukamy ludzi z pomysłem, którzy chcieliby się aktywnie włączyć w akcję „Zrozumieć Sierpień”. Projekty mogą być najprzeróżniejsze. Dla przykładu, zorganizowanie warsztatów dla mieszkańców danej ulicy, czy konkurs szydełkowania dla ludzi z danego bloku. Chodzi o integrację , a jednocześnie przypomnienie idei solidarności właśnie w takich codziennych, „zwykłych” czynnościach – mówi Iwona Katarzyńska-Czaplewska, koordynatorka projektu „Zrozumieć Sierpień”, organizowanego przez Europejskie Centrum Solidarności.

W zeszłym roku projekt ten realizowany był na Oruni. Wtedy głównym partnerem dla ECS była Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej. Diaporamę i serie artykułów przygotował nasz portal.

Teraz jednak o przebiegu „Zrozumieć Sierpień” mogą decydować niezwiązani z żadną organizacją mieszkańcy.

- Zapraszamy serdecznie w dniach 12-13 czerwca br. do udziału w dwudniowym warsztacie Generator Pomysłów w ramach projektu zatytułowanego „Zrozumieć Sierpień”. Warsztaty odbędą się w 12 i 13 czerwca 2013 r. w godzinach 14.00-20.00 – mówią przedstawiciele  ECS.

Ideą Generatora Pomysłów jest wspólne dopracowanie pomysłów na projekt „Zrozumieć Sierpień”. Najciekawsze projekty zostaną zrealizowane oraz zaprezentowane w sierpniu br. w ramach projektu.

Zainteresowani powinni przesłać formularz zgłoszeniowego do dnia 10 czerwca 2013 r. na adres: i.katarzynska@ecs.gda.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt z Iwoną Katarzyńską –Czaplewską, koordynatorką projektu. Mail: i.katarzynska@ecs.gda.pl, telefon 512 171 719.

Galeria artykułu

Ludzie z pomysłem poszukiwani

Ludzie z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.67.65.*

22:23, 05/06/13

Trudne zadanie ale ciekawe ...

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA