Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 15/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Nasze złotka tym razem srebrne!

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 2 dodane: 14:04, 30/10/13

tagi:uslugiusługimezoterapia mikroigłowahybrydamanicurepedicureacademiegabinetgdanskkosmetologsalon orunia

W drugim turnieju kobiecych ekip piłki nożnej na Zaspie broniące trofeum piłkarki Salos Gdańsk niestety nie obroniły swojego trofeum.

Nasze złotka tym razem srebrne!
Nasze złotka tym razem srebrne!
Fot. Salos

Fotografia 1 z 2

Młode piłkarki ustąpiły tylko szkolonym przez Lechię młodym swoim odpowiedniczkom. Zdobyły tym razem srebro. Ale trenerzy Salosu, którzy prowadzą ekipę, nie szczędzą gratulacji. - To już drugi medal dla Salosu. Trzeb pogratulować dziewczynom - cieszy się Paweł Ryta, trener i szef Salosu.

Piłkarki zagrały w składzie: Karolina Zawadzka, Victoria Pelowska, Karolina Mączka, Wioletta Popławska, Magdalena Michalak, Kamila Sirocka, Paulina Czuba, Weronika Hannemann, Martyna Górna, Marcelina Winnicka.

Galeria artykułu

Nasze złotka tym razem srebrne!

Nasze złotka...

Nasze złotka tym razem srebrne!

Nasze złotka...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA