Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 26/02/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Oruński Klub Rodzica zaprasza!

Z nowym rokiem szkolnym, Oruński Klub Rodzica - OK! zaprasza maluchy przed-przedszkolne z rodzicami i opiekunami na spotkania zabawowe w każdą środę, w godz. 10.30-12.00, w Gościnnej Przystani.

Oruński Klub Rodzica zaprasza!
Oruński Klub Rodzica zaprasza!
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

Oruński Klub Rodzica, to mamowo-tatowa inicjatywa na gdańskiej Oruni. Klub działa od 2011 roku w Domu Sąsiedzkim "Gościnna Przystań". Razem uczymy się, bawimy, rozwijamy. Zapraszamy maluchy wraz z opiekunami na cotygodniowe spotkania zabawowe, w każdą środę w godz. 10.30-12.00 do Gościnnej Przystani, ul. Gościnna 14. Na zajecia muzyczne zapraszamy we wtorki na 16.45. Wstęp wolny i mile widziany . Kontakt: Ewa Patyk - e.patyk@gfis.pl, 511786133.

 

Znajdź nas na Fb: https://www.facebook.com/groups/537372189694547/?fref=ts

 


Galeria artykułu

Oruński Klub Rodzica zaprasza!

Oruński Klub...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA