Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 26/09/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Pożar na Gościnnej, przez moment było groźnie

 1 dodane: 18:33, 12/05/15

tagi:

Za szkołą przy ulicy Gościnnej paliła się dzisiaj altana, w której według relacji mieszkańców miało przebywać dwóch bezdomnych. Na szczęście nikt nie ucierpiał, strażacy szybko ugasili pożar.

Pożar na Gościnnej, przez moment było groźnie
Pożar na Gościnnej, przez moment było groźnie
Fot. pan Michał

Fotografia 1 z 1

O pożarze poinformował nas pan Michał, czytelnik portalu, który przesłał też stosowne zdjęcia.

Pożar wybuchł około godziny 19, w rejonie ulicy Gościnnej, za boiskiem tutejszej szkoły.  - Dostaliśmy wezwanie, że płoną chaszcze i trawa. Wysłaliśmy jeden wóz strażacki. Okazało się jednak, że pali się altana, w której według relacji mieszkańców może przebywać dwóch bezdomnych. Na miejsce dojechał jeszcze jeden wóz strażacki - mówi nam jeden z dowódców oruńskiej jednostki pożarniczo-gaśniczej.

Zrobiło się więc groźnie, ale na szczęście chwilę później "zaginieni" mężczyźni zgłosili się do będącego na miejscu patrolu straży miejskiej. - Nikomu nic się nie stało, pożar został bardzo szybko ugaszony - komentują strażacy.

 

Galeria artykułu

Pożar na Gościnnej, przez moment było groźnie

Pożar na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (4)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

164.126.181.*

12:25, 21/05/15

Orunia - dzielnica patologii.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

31.11.195.*

18:18, 13/05/15

Brawo Michał. Dziesiątka jest z Ciebie dumna!!!!!!!!!! Uratowałeś sąsiadów!

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.189.*

22:28, 12/05/15

ja też chylę czoła ku Michałowi, który zaryzykował swoje życie żeby sfotografować ogień

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.189.*

22:22, 12/05/15

Wielkie podziękowania dla Pana Michała za tak wspaniałe ujęcie, naprawdę, musi być pan odważny stając w takie sytuacji 1 na 1 z żywiołem jakim jest POŻAR, i to tylko dlatego aby udokumentować tak bardzo ważną ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA