Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 25/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

admin

< div class ="naglowek_bloga">

Blog techniczny

 

Strona 1 z 1

1

Witam użytkowników portalu MojaOrunia.pl

Środa, 12:02, 29/07/09, tagi:

Witam wszystkich zainteresowanych blogiem zajmującym się techniczną stroną tego portalu. Będę to pisał o tym jak zmienia się nasza witryna "pod maską".

Zachęcam do komentowania mojego bloga, będzie to mam nadzieje pożyteczny sposób na opiniowanie funkcjonowania naszej strony. O ile komentarze w poszczególnych  artykułach dotyczą spraw tam poruszanych, to tutaj możecie się wypowiedzieć, jakie rozwiązania byście chcieli zobaczyć na MojaOrunia.pl a co może wam się nie podoba i powinno zniknąć.

Jak zaznaczamy w nagłówku strony, jesteśmy jeszcze w fazie testów, Jesteśmy dumni, że możemy prezentować Wam informacje, które Was dotyczą i zdaje się, że działa to w miarę sprawnie, lecz proszę nam wybaczyć jeśli czasem zdarzy się coś nieoczekiwanego... czasem bardzo. Ciągle nad tym wszystkim pracujemy.

Niedługo mamy zamiar udostępnić moduł związany ze społecznościowym charakterem portalu. Będzie można się logować, publikować ogłoszenia, pisać blogi, wysyłać wiadomości i inne. Mój blog będzie też informował o co ważniejszych zmianach.

Zapraszam do częstego odwiedzania nas i sprawdzania co się nowego pojawiło.

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (4) »

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

 

Strona 1 z 1

1

REKLAMA

REKLAMA