Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

O portalu

Powstaliśmy z wzajemnych inspiracji i przekonania, że Orunia jako miejsce dla wielu pozostaje nieobojętna. Górna czy Dolna, podzielona czy scalona, posiada swój niepowtarzalny charakter.

Śladami zaprzyjaźnionego Wrzeszcza (wrzeszcz.info.pl), wymieniając doświadczenia w ramach oddolnie budowanej przez wiele organizacji społecznych Gdańskiej Sieci Partnerstw Lokalnych, oddajemy wszystkim zainteresowanym sprawami Oruni portal mojaorunia.pl

Towarzyszy nam myśl o tworzeniu nowoczesnego obrazu Oruni, w którym nie może zabraknąć głosu wszystkich tych, którzy z tym miejscem czują się związani. Nasza jednostkowa i wspólna aktywność wyrażana w przestrzeni portalu będzie wyrazem terytorialnej odpowiedzialności za dobro wspólne. Pragniemy, aby portal stał się przestrzenią do wyrażania własnych myśli, rozwijaniem dialogu o sprawach codziennych i niecodziennych, żeby zawsze „był pod ręka” w sytuacjach, gdy szukamy czegoś, co związane jest z tym miejscem.

Jako inicjatorów portalu interesuje nas sieć – sieć wsparcia, sieć kontaktów, sieć współpracy. Podstawą rozwoju każdej sieci jest komunikacja. Mówcie o tym co dla Was ważne, co Was porusza, co Was zajmuje. Zapraszamy w wirtualny świat, będący odzwierciedleniem naszej codzienności. Niech połączy nas wspólna sprawa, jaką jest Orunia, a w niej miejsce dla każdego z nas.


W imieniu Zespołu Inicjatorów Portalu

Marianna Sitek-Wróblewska
Prezes Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej

REKLAMA

REKLAMA