Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 18/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

redakcja

Znów piknikują w Stacji Orunia.

Znów piknikują w Stacji Orunia. "Bez filozofii nie można poważnie myśleć o świecie"

Drugi Piknik Filozoficzny w ogrodzie Stacji Orunia w Parku Schopenhauera rozpocznie się 22 sierpnia sobotę (godz. 17). Wstęp wolny.. - Zapraszamy na spotkanie z dr Mariuszem Brodnickim, który jest współredaktorem pięciotomowej publikacji o Gdańskim...» (1 koment.)

 1, dodane:17:02, 19/08/20, tagi:

redakcja

W sobotę Piknik Filozoficzny na Oruni. Wciąż są jeszcze wolne miejsca!

W sobotę Piknik Filozoficzny na Oruni. Wciąż są jeszcze wolne miejsca!

Śmiało można powiedzieć, że takiego wydarzenia na Oruni jeszcze nie było. GAK Stacja Orunia rozpoczyna właśnie cykl bezpłatnych wykładów, które będą prowadzone w "pięknych okolicznościach przyrody", czyli w tym przypadku w ogrodzie Stacji Orunia, w Parku Schopenhauera. Trzeba. ...» (0 koment.)

 1, dodane:09:41, 22/07/20, tagi:

redakcja

Noworoczna rekrutacja Świetlicy w Gościnnej Przystani i Klubie Młodych

Noworoczna rekrutacja Świetlicy w Gościnnej Przystani i Klubie Młodych "Wataha"!

Świetlica w Gościnnej Przystani zaprasza dzieci w wieku 6-15 lat, a klub Młodych Wataha kieruje swoją ofertę do nieco starszych (od 12 do 18 lat). Bezpłatne zajęcia (m.in. sportowe) w ciągu roku odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Podczas ferii. ...» (0 koment.)

 1, dodane:11:54, 10/01/20, tagi:

redakcja

Dogoterapia w Gościnnej Przystani.

Dogoterapia w Gościnnej Przystani. "Kontakt dziecka z czworonogiem ma niezwykłą moc"

W Publicznym Punkcie Przedszkolnym „Domek Sąsiedzki” w listopadzie rozpoczęły się zajęcia z udziałem psa z elementami dogoterapii. Zajęcia prowadzi Akademia Rozwoju Rodziny POZYTYWKA. Przedszkolaki odwiedza pies terapeuta rasy labrador retriver - Anor. Towarzyszą mu dwie panie. ...» (0 koment.)

 1, dodane:10:06, 25/11/19, tagi:

redakcja

 Scena Muzyczna na Oruni: Pasja szyta na miarę

Scena Muzyczna na Oruni: Pasja szyta na miarę

Hermaszewski, Doba, Kudelski zawitają na Oruni w ramach wydarzenia Sceny Muzycznej: "Już 9 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu Pasja szyta na miarę. Naszym gościem będzie Robert Kudelski, znany aktor teatralny i telewizyjny. To z nim będziecie mieli możliwość porozmawiać o pasji, życiu i podróżach. Nie. ...» (0 koment.)

 1, dodane:17:00, 04/11/19, tagi:

redakcja

 

Strona 1 z 49

12345...49

REKLAMA