Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 05/06/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

redakcja

Pożar na Małomiejskiej

Pożar na Małomiejskiej

We wtorek w jednym z garaży na Małomiejskiej wybuchł pożar. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.. O pożarze poinformował nas czytelnik MojaOrunia, Tadeusz Błaszkowski. - Pali się garaż przy lodziarni na Małomiejskiej - napisał. I przesłał nam zdjęcia z...» (0 koment.)

 3, dodane:14:45, 23/05/23, tagi:

redakcja

To nie prima aprilis! 1 kwietnia tu bezpłatnie wypełnisz PIT

To nie prima aprilis! 1 kwietnia tu bezpłatnie wypełnisz PIT

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku w Gościnnej Przystani będzie można skorzystać z darmowej pomocy przy wypełnianiu PIT. Bezpłatną pomoc uzyskasz 1 kwietnia, w godzinach od 9 do 13.. PIT-y wypełnia społecznie księgowa – wolontariuszka, p. Maria...» (0 koment.)

 1, dodane:12:44, 30/03/23, tagi:

redakcja

"Wokół Dworcowej" - przyjdź na spotkanie. Pamiątki, zdjęcia i wspomnienia poszukiwane

Ulica Dworcowa to kawał historii Oruni – to istniejący od lat 50-tych Dom Kultury, to kryjący wciąż wiele zagadek Park Schopenhauera, to także kultowe sklepy i bary: piekarnia Szuty czy restauracja Dworcowa, która potem zmieniła się w bar mleczny. Dworcowa to też przestrzeń, o. ...» (1 koment.)

 2, dodane:11:32, 29/09/22, tagi:

redakcja

We wrześniu szykuje się seria darmowych warsztatów dla młodzieży

We wrześniu szykuje się seria darmowych warsztatów dla młodzieży

Działający przy Gościnnej Przystani klub młodych "Wataha" zaprasza dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat na darmowe warsztaty. Pierwsze z nich odbędą się już 7 września.. Wszystkie warsztaty odbywać się będą w...» (0 koment.)

 1, dodane:06:18, 24/08/22, tagi:

redakcja

Rejon placu zabaw na ul. Głuchej

Radna dzielnicy pisze do wiceprezydent Gdańska. "W obrębie placu zabaw mamy legowisko osób w kryzysie bezdomności"

"Piszę dlatego, że pragnę poruszyć niebo i ziemię aby nastąpiła realna zmiana, bo mocno wierzę, że mieszkańcy Oruni, ale przede wszystkim dzieci Oruni zasługują na więcej - zasługują na dobre sąsiedztwo. Mam wrażenie,. ...» (4 koment.)

 2, dodane:10:11, 18/08/22, tagi:

redakcja

 

Strona 1 z 52

12345...52

REKLAMA