Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 22/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

Yuka29

Oruński Nostradamus :p

Felieton: Łzy redaktora

O tym, że pijąc poranną, sobotnią kawę wspominam sobie z uśmiechem, jak to drzewiej na tym portalu bywało?. Przy okazji każdego weekendowego felietonu, przeszukuję swój twardy dysk ze wspomnieniami, które uruchamiają mi się żywo pod wpływem różnych bieżących...» (3 koment.)

 2, dodane:10:39, 09/04/16, tagi:

Yuka29

Felieton: Kronika oruńska

Felieton: Kronika oruńska

O tym, że na przystanek autobusowy można po prostu iść, albo wykorzystać ten czas na czerpanie wiedzy o sąsiadach, ich sympatiach, albo preferencjach. Nie tylko sportowych! :p. Orunia sama co rusz podpowiada tematy warte opisania. Idziesz ulicą i po prostu doznajesz mentalnej...» (4 koment.)

 6, dodane:21:23, 01/04/16, tagi:

Yuka29

Felieton: 5 ciągle nośnych stereotypów o Oruni

Felieton: 5 ciągle nośnych stereotypów o Oruni

Stereotypy o Oruni są wiecznie żywe. Ten moment kiedy wsiadasz do taksówki i podajesz kierowcy swój adres... Z całą pewnością wówczas usłyszysz:. - Przyjemna? To tam koło Auchan? - Nie proszę pana, to Orunia. - Ale Górna? - Przeciwnie! Dolna za torami! - Ha ha ha, to pewnie nie jest tam tak przyjemnie jak...» (5 koment.)

 4, dodane:10:43, 19/03/16, tagi:

Yuka29

Felieton: Między Regio a szlabanem

Felieton: Między Regio a szlabanem

Weekendowo - o szlabanach z przymrużeniem oka - [cosobotni felieton Yuki29 na MojaOrunia.pl]. O przedsiębiorczości oruniaków krążą legendy. Jak sądzę - całkiem zasłużone! Już wiele lat temu urzekła mnie opowieść o tym, jak pod sklepem typu bunkier, poprzedzającym dzisiejszego Merkusa, kwitł konkurencyjny dlań handel detaliczny. Pan kupował słój...» (8 koment.)

 4, dodane:15:30, 12/03/16, tagi:

Yuka29

Skarby na Oruni?

Skarby na Oruni?

Wszyscy tam spacerujemy, jeździmy na rowerze, wygrzewamy na słońcu, bądź zjeżdżamy na sankach. Co jeszcze można robić w Parku Oruńskim? Może poszukać w nim...skarbu?. Geocaching to gra terenowa, polegająca na szukaniu celowo ukrytych przedmiotów tzw. „skrzynek”....» (4 koment.)

 6, dodane:10:55, 24/11/10, tagi:

Yuka29

 

Strona 1 z 2

12

REKLAMA