Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 12/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

STACJA ORUNIA

Wystawa Nie-widzialne

Wystawa Nie-widzialne

W wystawie Nie-widzialne artystki za pomocą swojej sztuki zmierzają się z historią i statusem współczesnych kobiet w społeczeństwie, uwalniając z niewidzialności ich widzialność… To obrazowanie stanów wewnętrznych, cielesności czy wynikającego z próby pogodzenia wielorakości ról trudu, ale i glorii kobiecości…. ...» (0 koment.)

 1, dodane:16:25, 05/03/21, tagi:

STACJA ORUNIA

 Gdzie prowadzi droga… - wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej

Gdzie prowadzi droga… - wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej

W piątek 12 października o godz. 18.30 zapraszamy do Stacji Orunia GAK na wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej.. Prezentowane na wystawie prace są owocem zachwytu autorki pięknem otaczających ją miejsc. Zmysłowe...» (1 koment.)

 3, dodane:12:03, 11/10/18, tagi:

STACJA ORUNIA

 Wakacyjne kino familijne dla dzieci w Stacji Orunia

Wakacyjne kino familijne dla dzieci w Stacji Orunia

Stacja Orunia zaprasza na niedzielne kino familijne przy ul. Dworcowej 9 - 20 i 27 sierpnia. Pod koniec wakacji dzieci na Oruni mogą liczyć na niedzielną atrakcję w postaci kina familijnego.Stacja Orunia zaprasza na seanse o godz. 16.00 w dwie niedziele sierpnia (20.08 i 27.08).Wstęp wolny.Więcej informacji o filmach poniżej:   Zielona...» (0 koment.)

 1, dodane:12:47, 09/08/17, tagi:

STACJA ORUNIA

Wydmy, czyli teraz „my do wy”

Wydmy, czyli teraz „my do wy”

Festiwal Wydmy, nagrody i podsumowanie.. 4.12.2009 Gdańsk OruniaPiątkową galą finałową zakończyliśmy IX edycję festiwalu WYDMY, bardzo udaną za sprawą wysokiego poziomu filmów, bardzo ciekawej wystawy i dzięki świetnej publiczności, kochającej kino i tego typu imprezy. Byliście u nas codziennie przez 4 dni i mieliście okazję dobrze nas poznać od dobrej i...» (2 koment.)

 1, dodane:16:46, 10/12/09, tagi:

STACJA ORUNIA

 

Strona 1 z 1

1

REKLAMA