Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 20/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

Inżynierowie

 Spotkanie IKO Orunia z pracodawcami z dzielnicy

Spotkanie IKO Orunia z pracodawcami z dzielnicy

27 stycznia br. w siedzibie firmy Bysewo miało miejsce spotkanie członków IKO Orunia z pracodawcami z Oruni.. Na początku spotkania mieliśmy przyjemność posłuchać kameralnego występu uczennic z  Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Gdańsku.  Na klarnetach zagrał...» (0 koment.)

 6, dodane:17:39, 09/02/16, tagi:

Inżynierowie

 Fenomen Oruni

Fenomen Oruni

30 stycznia 2015r. w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Gdańsku – Lipce miało miejsce wydarzenie, którego inicjatorem był inż. Józef Kubicki p.o. Prezesa Koła Inżynierów i Pasjonatów „Nasza Orunia” (IKO). Warty podkreślenia jest fakt, że dotychczas nie udało się nikomu zorganizować zebrania w gronie tak licznego i. ...» (6 koment.)

 5, dodane:13:48, 25/03/15, tagi:

Inżynierowie

Inżynierowie o wyborach

My inżynierowie dysponujemy ogromnym potencjałem, który jest w nikłym stopniu wykorzystywany.. Członkowie Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych zrzeszonych w organizacji NOT-owskiej powinni uczestniczyć w wypracowaniu i podejmowaniu decyzji techniczno-ekonomicznych w strukturach samorządowych (Rad Dzielnicowych Rady Miejskiej, Sejmików Powiatowych i...» (9 koment.)

 0, dodane:09:28, 26/10/14, tagi:

Inżynierowie

Blues na Oruni

Blues na Oruni

Oj działo się, działo.. Na Oruni znowu zabrzmiało muzyką tęsknoty i protestu, czyli bluesem. Pierwszy raz w ubiegłym roku przy Gościnnej Przystani, a 23 września w tym roku w GAK „Stacja Orunia” przy ulicy Dworcowej na ORUNI. „Całym winowajcą” wydarzenia jest oruński fan tej muzyki nazywany na dzielnicy „Blues Ed”, czyli...» (1 koment.)

 1, dodane:17:49, 03/10/14, tagi:

Inżynierowie

Grafika może być zawodem i pasją

Grafika może być zawodem i pasją

Dzięki inicjatywie oruńskiego Koła Inżynierów udało się zorganizować bezpłatne kursy podstaw grafiki komputerowej. Skorzystali gimnazjaliści z trzech tutejszych szkół. Na tym nie koniec.. - Kiedy idziesz ulicą, bacznie przyglądaj się plakatom, bilbordom, oknom wystaw nawet okładkom książek i czasopism....» (0 koment.)

 6, dodane:18:31, 29/04/14, tagi:

Inżynierowie

 

Strona 1 z 3

123

REKLAMA