Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 20/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

PomnikiPrzyrody

Konkurs "Pomniki przyrody w obiektywie"

Przypominamy o trwającym konkursie "Pomniki przyrody w obiektywie". W ramach projektu „Ratujemy pomniki przyrody na Oruni”obywatelskiego programu edukacji ekologicznejzapraszamy młodzież do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Pomnik Przyrody w Obiektywie” Prace zostaną wykorzystane w...» (0 koment.)

 0, dodane:17:13, 28/10/13, tagi:

PomnikiPrzyrody

Wycieczka

I wycieczka po oruńskich pomnikach przyrody

. 16 wrzesnia odbyła się I wycieczka po orunskich pomnikach przyrody.Wycieczka jest realizaowana w ramach projektu obywatelskiego Ratujemy Pomniki Przyrody na Oruni. Projekt jest dofinasowany ze środków Fudacji Cemex Budujemy Przyszłość. Pozdrawiamy Koło IKO Nasza Orunia...» (0 koment.)

 9, dodane:20:38, 27/10/13, tagi:

PomnikiPrzyrody

Konkurs "Pomniki przyrody w obiektywie"

W ramach projektu „Ratujemy pomniki przyrody na Oruni” obywatelskiego programu edukacji ekologicznej zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Pomnik Przyrody w Obiektywie”. Prace zostaną wykorzystane w albumie oraz wystawione na wernisażu,który zakończy nasz projekt. Zdjęcia prosimy przesyłać na...» (0 koment.)

 0, dodane:17:05, 03/06/13, tagi:

PomnikiPrzyrody

Mapa pomników przyrody

Mapa pomników przyrody

Kto już wybrał się na spacer szlakiem oruńskich pomników przyrody - ten wie :) i może przypomnieć sobie tę trasę. Kto zwlekał - ma szansę nadrobić zaległości. Zapraszamy do zapoznania się z dzielnicową mapą pomników przyrody.. Wykaz pomników przyrody na...» (1 koment.)

 2, dodane:19:51, 14/05/13, tagi:

PomnikiPrzyrody

 Ratujemy Pomniki Przyrody na Oruni

Ratujemy Pomniki Przyrody na Oruni

Z przyjemnością ogłaszamy, że 23 kwietnia otrzymaliśmy środki finansowe z Fundacji Cemex "Budujemy Przyszłość" na ratowanie pomników przyrody znajdujących się na terenie Oruni.. Już wkrótce więcej informacji na temast projektu....» (0 koment.)

 1, dodane:16:51, 23/04/13, tagi:

PomnikiPrzyrody

 

Strona 1 z 1

1

REKLAMA