Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 19/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

p.kluz

 Skwer w Św. Wojciechu wzięty na warsztat

Skwer w Św. Wojciechu wzięty na warsztat

Już w najbliższą środę o godz. 18.00 w Domu Sąsiedzkim "Gościnna Przystań" odbędą się warsztaty dotyczące niezagospodarowanego skweru w Św. Wojciechu na przeciwko kościoła. Warsztaty realizowane są przez Biuro Rozwoju Gdańska w ramach programu Gdańskie Przestrzenie Lokalne (etap III). ...» (0 koment.)

 1, dodane:14:01, 16/09/19, tagi:

p.kluz

 Zmiany terminów inwestycji na ul. Starogardzkiej

Zmiany terminów inwestycji na ul. Starogardzkiej

Po wielu pytaniach zaniepokojonych mieszkańców Oruni, dzielnic południowych i Borkowa piszemy o ostatnich decyzjach związanych z dwoma inwestycjami na ul. Starogardzkiej.. Zmiany terminów inwestycji na ul. Starogardzkiej Po wielu pytaniach zaniepokojonych mieszkańców...» (1 koment.)

 1, dodane:15:45, 04/08/17, tagi:

p.kluz

 Muzyka w Zabytkach Starego Gdańska również na Oruni

Muzyka w Zabytkach Starego Gdańska również na Oruni

Już jutro (03.08) o godz. 19.30 w Kościele Św. Jana Bosko przy ul. Gościnnej odbędzie się koncert muzyki klasycznej i popularnej w wykonaniu muzyków związanych z Polską Filharmonią Bałtycką.. Od kilku lat gdańszczanie i turyści odwiedzający Gdańsk mają okazję uczestniczyć w muzycznych spotkaniach w...» (0 koment.)

 1, dodane:14:02, 02/08/17, tagi:

p.kluz

 Kolejny odcinej Traktu oddany do użytku

Kolejny odcinej Traktu oddany do użytku

Z niewielkim opóźnieniem oddano do użytku wyremontowany odcinek Traktu Św. Wojciecha. Zmieniono również lokalizację przejścia dla pieszych.. Kierowcy na Oruni odetchnęli z ulgą - zakończył się remont kolejnego odcinka Traktu Św. Wojciecha (odcinek od Zrembu do skrzyżowania z Sandomierską). Remont obejmował wymianę...» (9 koment.)

 5, dodane:12:23, 21/11/16, tagi:

p.kluz

11-latka ginie na torach w okolicy Oruni

11-latka ginie na torach w okolicy Oruni

W czwartek (17 listopada) na wysokości Biskupiej Górki i skrzyżowania ulic Okopowej i Traktu Św. Wojciecha pociąg śmiertelnie potrącił 11-latkę. Policja wyjaśnia sprawę.. - Wczoraj, o godzinie 14.15 dostaliśmy zgłoszenie, że na wysokości ulicy Okopowej na torach...» (19 koment.)

 1, dodane:09:27, 18/11/16, tagi:

p.kluz

 

Strona 1 z 15

12345...15

REKLAMA