Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

f.botor

 Organizacje pożytku publicznego

Organizacje pożytku publicznego

Pozostał jeszcze miesiąc na rozliczenie podatku dochodowego. Każdy z nas 1 procent z niego może przekazać na działalność wybranej organizacji pożytku publicznego.. Poniżej przygotowaliśmy listę organizacji, które mieszczą się lub prowadzą swoją...» (3 koment.)

 1, dodane:16:34, 28/03/10, tagi:

f.botor

 Kup gigantyczną pisankę...

Kup gigantyczną pisankę...

...pomożesz potrzebującym dzieciom, a przy okazji sprawisz, że Twój wielkanocny stół stanie się bardziej oryginalny.. Przez cały tydzień, od 22-27 marca 2010 roku na terenie Galerii Przymorze odbędzie się wystawa pisanek ze strusich jaj, ozdobionych przez znane osobistości...» (0 koment.)

 1, dodane:21:34, 24/03/10, tagi:

f.botor

 Czy warto mieszkać w zabytku?

Czy warto mieszkać w zabytku?

W kilku e-mailach, które otrzymaliśmy od Was ostatnio, pojawiały się zapytania o możliwość wpisania kamienicy do rejestru zabytków. Czy w ogóle warto starać się o to, by zamieszkać w zabytku?. Czym jest zabytek określa Ustawa o Ochronie zabytków i Opiece nad Zabytkami. Według niej jest to: „(...) nieruchomość...» (0 koment.)

 5, dodane:18:40, 23/03/10, tagi:

f.botor

 Czy faktycznie na Oruni jest bezpieczniej?

Czy faktycznie na Oruni jest bezpieczniej?

Wczorajszy Dziennik Bałtycki podsumowuje policyjne statystyki, z których wynika, że Orunia Dolna wcale nie jest najniebezpieczniejszą dzielnicą w Gdańsku.. - Niebezpieczna Dolna Orunia czy Nowy Port to mity, które ciążą na tych dzielnicach na podstawie sytuacji z dawnych lat – tak wypowiada się dla Dziennika nadkomisarz Jan Kościuk, rzecznik prasowy...» (7 koment.)

 1, dodane:11:44, 20/03/10, tagi:

f.botor

 Jak miasto kupiło samowolę budowlaną

Jak miasto kupiło samowolę budowlaną

Miasto zamieniło nieruchomość przy Baltic Arena na nieruchomość na Olszynce, aby przenieść tam prowadzone przez fundację Agape przytulisko dla bezdomnych. Ośrodek po kilku miesiącach przestaje istnieć, a uzyskana nieruchomość wg ekspertów może stracić nawet 2/3 wartości.. ...» (11 koment.)

 7, dodane:08:58, 19/03/10, tagi:

f.botor

 

Strona 1 z 34

12345...34

REKLAMA