Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 17/04/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

p.olejarczyk

Tędy ma pójść łącznik Łucznicza-Niepołomicka

Południe Gdańska czeka na te inwestycje. Urzędnicy podają terminy

Budowa ronda Niepołomicka-Starogardzka-Czerska może rozpocząć się w sierpniu, a budowa łącznika drogowego Łucznicza-Niepołomicka miesiąc wcześniej. Takie deklaracje składają przedstawiciele gdańskiego magistratu. To ważna informacja, bo obie inwestycje były już przekładane.. ...» (2 koment.)

 1, dodane:15:59, 15/04/21, tagi:

p.olejarczyk

Rejtana zmieniła się w

Rejtana zmieniła się w "Rejenta". Urzędnicy przepraszają za pomyłkę

Na wiacie przystankowej w okolicy ulicy Rejtana robotnicy montowali dziś tablicę z nazwami ulicy i dzielnicy. Doszło jednak do pomyłki, którą szybko wychwycili przechodnie. Jedna z osób zrobiła zdjęcie, które mocno zyskuje na popularności w mediach społecznościowych.. ...» (4 koment.)

 1, dodane:10:02, 14/04/21, tagi:

p.olejarczyk

"Zostań Lokalnym Przewodnikiem lub Przewodniczką po Oruni". Zapisy do 23 kwietnia

- Jeśli znasz historię dzielnicy, masz pomysł na autorską trasę po Oruni i lubisz snuć opowieści zostań Lokalnym Przewodnikiem lub Przewodniczką - zapraszają inicjatorzy akcji.. Instytut Kultury Miejskiej ogłasza dodatkowy...» (1 koment.)

 1, dodane:07:09, 14/04/21, tagi:

p.olejarczyk

Buspasem od Gościnnej do centrum Gdańska? ZTM opracowuje nową koncepcję

Buspasem od Gościnnej do centrum Gdańska? ZTM opracowuje nową koncepcję

Na Trakcie św. Wojciecha buspasami można jeździć m.in. w rejonie remontowanego wiaduktu w okolicach Biskupiej Górki. Ale jak dowiedział się portal MojaOrunia, urzędnicy myślą nad buspasami także na innych, znacznie dłuższych odcinkach Traktu.. ...» (4 koment.)

 1, dodane:12:43, 12/04/21, tagi:

p.olejarczyk

Jest zrzutka na dom sąsiedzki w Lipcach.

Jest zrzutka na dom sąsiedzki w Lipcach. "Wspólny" remont już w sobotę

Mieszkańcy Lipiec i św. Wojciecha tworzą swój dom sąsiedzki, ale najpierw potrzeba solidnego remontu dla nowej siedziby. W internecie jest już zrzutka na ten cel, a inicjatorzy zapraszają jutro (10 kwietnia) chętnych do pomocy w pracach.. ...» (2 koment.)

 1, dodane:12:15, 09/04/21, tagi:

p.olejarczyk

 

Strona 1 z 604

12345...604

REKLAMA