Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 23/09/2023

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Informator » Telefony Alarmowe » ...

I Komisariat Policji w Gdańsku

adres: 80-041, Platynowa 6Femail:
tel: (058) 3216 722 - dyżurny 058 3216 724 - kierownikwww:

Policja

I Komisariat Policji w Gdańsku obejmuje następujące tereny: - Orunia - wszystko do granicy z Pruszczem Gdańskim - całe Niegowo ( granica ul. Przybrzeżna) - wszystkie nowe osiedla w Gdansku Poludnie do obwodnicy - m. in. "4 pory roku", "Moje marzenie", "Os. Swietokrzyskie",...» (0 koment.)

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

91.93.132.*

15:28, 20/01/12

XnRA34 , [url=http://hpixqtmwilyr.com/]hpixqtmwilyr[/url], [link=http://nwcymqreaara.com/]nwcymqreaara[/link], http://uckqncvrhtvg.com/

zgloś naruszenie

REKLAMA