Przegląd Pamięci "Zatrzymane w słowach" - Koncert Finałowy

Autor: Dworek Artura GAK, Data publikacji: 2015-11-26 12:05:00

Zapraszamy do Dworku Artura na prezentacje Laureatów Przeglądu oraz występ Gwiazdy Wieczoru - recital duetu poetyckiego AGA KOSTENCKA & ANDRZEJ MARCZYŃSKI. Piątek, 27 listopada, 17:00. Wstęp wolny!

Przegląd Pamięci "Zatrzymane w słowach" - to nic innego jak próba wydobycia na światło dzienne tekstów (liryka, proza, bajka, opowieść, cytat, przekaz od przodków, nietypowe oświadczyny), które gdzieś głęboko w nas/Was drzemią, w naszej/Waszej pamięci. Ważne słowa, które wpłynęły na nasze/Wasze życie…
Spotkania Przeglądu Pamięci miały służyć podzieleniu się z innymi tymi "skarbami" – od lat skrywanymi i trzymanymi gdzieś w zakamarkach duszy. Być może ten przekaz może wpłynąć na życie innych, pomóc i wzbogacić
kolejne pokolenia…

Projekt skierowany był do gdańskich Seniorów i to oni właśnie zaprezentują tego wieczoru ważne dla nich ...słowa, jednak na Koncert Finałowy zapraszamy wszystkich chętnych!

Prezentacje Laureatów Przeglądu oraz występ Gwiazdy Wieczoru - recital duetu poetyckiego AGA KOSTENCKA & ANDRZEJ MARCZYŃSKI odbędą się w piątek, 27 listopada o godz. 17:00. Wstęp wolny!

 

Dworek Artura GAK / Stacja Orunia

ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk

dworekartura@gak.gda.pl, 58 306 66 76 w. 37

www.gak.gda.pl/dworekartura, facebook.com/StacjaOrunia