Kino zimowe

Autor: Dworek Artura GAK, Data publikacji: 2016-02-16 17:47:00

Z okazji ferii zimowych Dworek Artura GAK zaprasza na bezpłatne pokazy filmów dla dzieci.

Z okazji ferii zimowych zapraszamy do Dworku Artura GAK na dwa seanse kina zimowego. Projekcje odbywać się będą w każdy piątek o godz. 15.00. Wstęp wolny.

19 lutego 2016

Przygoda w Paryżu (2011)

Gatunek: Animacja, Komedia, Przygodowy

Czas: 1 godz. 30 min

Paryż, rok 1910. Mieszkańcy miasta z niepokojem słuchają doniesień o potworze, który grasuje w okolicy. Jest gigantyczny i zdaniem policji oraz pewnego ambitnego polityka – śmiertelnie niebezpieczny. Odpowiedzialnym za wywołanie kryzysowej sytuacji jest Raoul - za dnia posłaniec, a w nocy naukowiec-amator. To on stworzył monstrum. Teraz chce naprawić swój błąd. Razem z nieśmiałym operatorem kinowym Emilem oraz znerwicowaną małpą o imieniu Charlie, Raul zaczyna pościg za potworem. Trop prowadzi do kabaretu "Rajski ptak", gdzie występuje piękna młoda piosenkarka Lucille. Okazuje się, że dziewczyna ostatnio zakumplowała się z pewnym ogromnym i dziwnie wyglądającym gitarzystą.

Film dla dzieci w wieku 6+, młodsi widzowie na odpowiedzialność rodziców.

 

26 lutego 2016

Wilcze dzieci (2012)

Gatunek: Fantasy, Anime

Czas:1 godz. 57 min.

19-letnia Hana zakochuje się w wilkołaku. Owocem jej związku jest dwoje dzieci, Ame i Yuki. Cała czwórka żyje sobie spokojnie do czasu, gdy ojciec wilkołak umiera, a Hana postanawia przeprowadzić się razem z dziećmi na wieś z dala od zgiełku miasta. Reżyser przedstawia losy rodziny rozgrywające się na przestrzeni 13 lat od momentu spotkania Hany i wilkołaka aż do czasu dorastania ich wspólnych dzieci.

Film dla dzieci w wieku 8+, młodsi widzowie na odpowiedzialność rodziców.

 

Dworek Artura GAK⁄Stacja Orunia

ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk Orunia

58 306 66 76 w. 37

dworekartura@gak.gda.pl

www.gak.gda.pl

facebook.com/StacjaOrunia