Konkurs dla czytelników MojaOrunia.pl. Do wygrania karnet na siłownię City Fitness Gdańsk

Autor: redakcja, Data publikacji: 2016-12-06 16:19:00

- Nie jesteśmy jakąś wielką sieciówką. Jesteśmy osiedlowym klubem, w którym panuje rodzinna atmosfera, i gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie - zachwalają przedstawiciele siłowni City Fitness Gdańsk, która mieści się na osiedlu Orunia Górna, przy ulicy Kurierów Armii Krajowej 15.

920 metrów kwadratowych powierzchni, a na tej przestrzeni klub i kręgielnia, dodatkowo siłownia z czterema salami. To tutaj odbywają się wszelkiej maści treningi fitness, czy treningi ogólnorozwojowe. Tu panie ćwiczą aerobik, a panowie (choć nie tylko oni) wyciskają ostatnie poty w trakcie zajęć crossfitowych.

"Naszym atutem są na pewno niskie ceny i brak umów lojalnościowych"

Położona przy ulicy Kurierów Armii Krajowej 15 siłownia City Fitness Gdańsk nie może narzekać na brak klientów. I to mimo że w okolicy podobnych przybytków nie brakuje. - Naszym atutem są na pewno niskie ceny i fakt, że nie ma tutaj żadnych umów lojalnościowych. Klient może zapłacić tylko za miesięczną usługę, i w tym czasie zdecydować, czy nasza siłownia mu odpowiada – mówi Ireneusz Błaszkowski, współwłaściciel i menadżer klubu City Fitness Gdańsk.

Wszyscy zachwalają rodzinną atmosferę

Wszyscy rozmówcy podkreślają największy atut położonej na Oruni Górnej siłowni. - Rodzinna atmosfera i to naprawdę nie jest pusty frazes. Jesteśmy osiedlowym klubem, gdzie ludzie się znają i ciepło przyjmują nowe osoby – tłumaczy Ryszard Petrak, mieszkaniec Oruni i instruktor w siłowni City Fitness Gdańsk.

- Sam najpierw byłem tutaj klientem, ale tak mi się spodobało, że gdy pokazała się możliwość, zaproponowałem, że zostanę tutaj instruktorem. To się udało, cieszę się, że mogę tu pracować.

Według takiego samego scenariusza instruktorką stała się tutaj Magdalena Szkułat, która w siłowni City Fitness Gdańsk pełni funkcję masażystki. - To naprawdę trzeba zobaczyć i poczuć, atmosfera jest tutaj naprawdę wyjątkowa. Dla mnie to ważne, siłowni jest przecież dużo, ale ta jest właśnie wyjątkowa, bo choć niewielka, przyciąga fajnym klimatem.

Nie zapominajmy też o dobrej diecie

Atmosfera atmosferą, ale dla wielu ważne jest oczywiście, by siłownia oferowała takie treningi i takich specjalistów, dzięki którym człowiek będzie gubił zbędne kilogramy. Tutaj może pomóc na przykład asysta Michała Kołakowskiego, który od kilku lat pracuje w City Fitness Gdańsk i pomaga swoim klientom wdrażać specjalistyczny sposób odżywiania się. - Najprościej rzecz ujmując: chodzi o wybór okna żywieniowego, czyli konkretnych godzin, w których możemy jeść. Proszę mi wierzyć, ta metoda jest skuteczna. Już ponad 250 osób w ten sposób poprowadziłem i rezultaty są bardzo pozytywne – mówi.

Konkurs dla czytelników MojaOrunia.pl. Do wygrania karnet na siłownię

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs na Facebooku. Już niedługo opublikujemy trzy pytania. Kto odpowie najszybciej (i oczywiście prawidłowo) dostanie darmowy, miesięczny karnet na siłownię City Fitness Gdańsk.

Śledźcie nasz profil na Facebooku!