Zbiorowa wystawa ZDolnych Oruniaków

Autor: Stacja_Orunia, Data publikacji: 2017-02-15 17:48:00

W ramach projektu ZDolna Orunia szykujemy się do zbiorowej wystawy twórczości ZDolnych mieszkańców dzielnicy.

Jeśli mieszkacie na Oruni i malujecie, rysujecie, rzeźbicie, fotografujecie, albo zajmujecie się innym rodzajem twórczości i chcecie się pokazać światu zgłoście się do nas.
Czekamy na Wasze prace do piątku 17 lutego w Stacji Orunia GAK przy ul. Dworcowej 9. Jeśli macie pytania dzwońcie: 58 306 66 76 w. 36, napiszcie: zdolnaorunia@gmail.com lub przyjdźcie do Stacji Orunia GAK i zapytajcie o Olę i Lucynę.

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 24 lutego o godz. 18.00. Zapraszamy.

Projekt społeczny ZDolna Orunia ma charakter międzypokoleniowy. Celem projektu jest stworzenie okazji do spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji dla mieszkańców Oruni, promocja Oruniaków z pasją oraz promocja samej dzielnicy poprzez podkreślanie ciekawych mieszkańców i ich działalności.

W ramach projektu będziemy organizować zarówno akcje w przestrzeni publicznej Oruni, jak i warsztaty w Stacji Orunia GAK. Warsztaty prowadzić będą mieszkańcy chętni do podzielania się swoją pasją z innymi.

Interesują nas pasje wszelakie. Nie ograniczamy się do ZDolności plastycznych, czy muzycznych. Każda pasja jest cenna i na pewno warto się nią podzielić. Pasje mają być pretekstem do nawiązania relacji między mieszkańcami, co w przyszłości mamy nadzieję, zaowocuje większą gotowością do współpracy i aktywności na rzecz lokalnej społeczności.

Projekt został dofinansowany ze środków konkursu "Seniorzy w akcji" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".

STACJA ORUNIA GDAŃSKI ARCHIPELAG KULTURY
ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk
tel. 58 306 66 76 w. 36, 37
www.gak.gda.pl
facebook.com/StacjaOrunia